OÜ Rimitax
- Registrikood11160793
- Asutatud2005 (21 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025139 194 €
- KMKR numberEE100996807
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Rimitax
- Registrikood
- 11160793
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.2005
- KMKR number
- EE100996807
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Käpla küla, Kellukese
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 139 194 € | +15,4 |
| Müügitulu muutus | 141 234 € → 139 194 € | -0,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725180091
- Veebileht rimitax.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 81231 | Muu puhastustegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 72 945 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 72 945 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 54 941 € |
| 2025 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 11 308 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 77 402 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 53 467 € |
| 2024 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 10 365 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 83 306 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 47 221 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 15 632 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 53 159 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 36 316 € |
| 2022 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 28 618 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 64 520 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 20 388 € |
| 2021 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 15 336 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 29 851 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 11 287 € |
| 2020 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 7710 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 26 406 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 7847 € |
| 2019 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 7433 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 139 194 € | 141 234 € | 146 159 € | 118 093 € | 100 244 € | 48 848 € | 41 686 € |
| Ärikasum enne makse | 3828 € | −3727 € | −4848 € | −14 907 € | 19 818 € | −1646 € | −2615 € |
| Aruandeaasta kasum | 3828 € | −3727 € | −4848 € | −14 907 € | 19 818 € | −1646 € | −2615 € |
| Tööjõukulud | 32 112 € | 40 243 € | 35 331 € | 14 474 € | 6230 € | 6430 € | 8618 € |
| Varad kokku | 69 604 € | 85 950 € | 96 812 € | 117 948 € | 114 854 € | 51 613 € | 41 521 € |
| sh käibevarad | 47 702 € | 52 053 € | 41 212 € | 58 050 € | 50 166 € | 26 778 € | 10 923 € |
| sh raha | 40 395 € | 39 228 € | 17 783 € | 25 906 € | 45 970 € | 21 016 € | 5454 € |
| Omakapital | 7056 € | 3239 € | 6966 € | 11 814 € | 26 721 € | 6903 € | 8549 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € | 2558 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 548 € | 78 176 € | 79 913 € | 91 079 € | 68 169 € | 44 710 € | 32 972 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 4535 € | 9933 € | 15 055 € | 19 964 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,1 % | 3,8 % | 7,2 % | 10,0 % | 23,3 % | 13,4 % | 20,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,8 % | -2,6 % | -3,3 % | -12,6 % | 19,8 % | -3,4 % | -6,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.