Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11162415

Osaühing Kenlou INV

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11162415
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 20 aastat.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 07.09.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.09.2005 2005, Esimene aruanne 2011, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Kenlou INV
Registrikood
11162415
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.09.2005
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 151

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügituluaruandes ei kajastu0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64201Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0257992011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20119

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Ärikasum enne makse24 677 €23 914 €22 800 €22 031 €22 489 €23 023 €22 634 €
Aruandeaasta kasum24 677 €23 914 €22 800 €22 031 €22 489 €23 023 €22 634 €
Varad kokku983 973 €959 198 €933 458 €910 500 €888 393 €866 024 €843 896 €
sh käibevarad14 497 €14 226 €13 926 €13 619 €13 414 €13 182 €33 322 €
sh raha3264 €3269 €3245 €3214 €3285 €3605 €3645 €
Omakapital975 295 €950 618 €926 704 €903 904 €881 874 €859 385 €836 362 €
sh osa- või aktsiakapital2540 €2540 €2540 €2540 €2540 €2540 €2540 €
Lühiajalised kohustised8678 €8580 €6754 €6596 €6519 €6639 €7534 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest99,1 %99,1 %99,3 %99,3 %99,3 %99,2 %99,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang