Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11166134

Osaühing Marika & Co

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11166134
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202521 138 €

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 20.09.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.09.2005 2005, Esimene aruanne 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Marika & Co
Registrikood
11166134
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.09.2005
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kivimurru tn 14-7
Aadress kehtib alates
11.09.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Marika Ratnik100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Marika RatnikJuhatuse liige20.09.2005

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Marika Ratnikkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu21 138 €+7,8
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5285 €11 tuh €16 tuh €21 tuh €2019202020212022ei kajastu2023ei kajastu202421 138 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 21 138 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202521 138 €
2022Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta EMTAK 2008150 €
2021Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta EMTAK 2008160 €
2020Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta EMTAK 2008670 €
2019Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta EMTAK 20081717 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20081
20071
20061

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu21 138 €0,00 €0,00 €150 €160 €670 €1717 €
Ärikasum19 517 €−2591 €−2574 €−2383 €−2635 €−2314 €−195 €
Kasum enne tulumaksustamist19 517 €−2272 €−2574 €−2383 €−2635 €−2314 €−194 €
Aruandeaasta kasum19 517 €−2272 €−2574 €−2383 €−2635 €−2314 €−194 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum765 €2565 €2574 €2472 €2705 €2718 €505 €
Varad kokku127 884 €302 €2893 €5467 €7850 €10 684 €14 726 €
sh käibevarad26 649 €302 €328 €328 €239 €369 €2977 €
sh põhivarad101 235 €0,00 €2565 €5139 €7611 €10 315 €11 749 €
sh raha829 €118 €328 €
Omakapital19 820 €302 €2574 €5148 €7531 €10 165 €12 479 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum−2253 €18,00 €2592 €7353 €7353 €9666 €9861 €
Lühiajalised kohustised108 064 €0,00 €319 €319 €319 €519 €2247 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit20 282 €−26,00 €0,00 €89,00 €70,00 €404 €310 €
Aruanne esitatud30.06.202609.06.202507.07.202428.06.202308.06.202229.06.202115.07.2020
Omakapitali osakaal varadest15,5 %100,0 %89,0 %94,2 %95,9 %95,1 %84,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust92,3 %−1588,7 %−1646,9 %−345,4 %−11,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang