Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11167714

Flamell Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11167714
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025474 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 27.09.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.09.2005 2005, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Flamell Invest OÜ
Registrikood
11167714
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.09.2005
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2560 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vaalu tn 3
Aadress kehtib alates
29.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Toomas Kõmmus90 % · 2304 €Ainuomand01.09.2023
Erkki Saar10 % · 256 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Toomas KõmmusJuhatuse liige29.12.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Toomas Kõmmusotsene osalus11.09.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu474 €0
Müügitulu muutus474 € → 474 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €144 €287 €431 €574 €574 €201920202021202220232024474 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 474 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025474 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025474 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008474 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008473 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008473 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008473 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008574 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu474 €474 €474 €473 €473 €473 €574 €
Ärikasum400 €370 €364 €371 €366 €371 €471 €
Kasum enne tulumaksustamist400 €370 €364 €371 €366 €371 €471 €
Aruandeaasta kasum400 €370 €364 €371 €366 €371 €471 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku115 952 €115 552 €116 182 €115 811 €115 439 €116 073 €115 702 €
sh käibevarad789 €389 €1019 €648 €276 €910 €539 €
sh põhivarad115 163 €115 163 €115 163 €115 163 €115 163 €115 163 €115 163 €
sh raha789 €389 €1019 €648 €276 €910 €539 €
Omakapital72 085 €71 685 €71 315 €70 951 €70 580 €70 214 €69 843 €
sh osa- või aktsiakapital2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €2560 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum68 857 €68 487 €68 123 €67 752 €67 386 €67 015 €66 544 €
Pikaajalised kohustised43 867 €43 867 €44 867 €44 860 €44 859 €45 859 €45 859 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud22.03.202610.05.202512.01.202411.01.202312.01.202207.01.202108.01.2020
Omakapitali osakaal varadest62,2 %62,0 %61,4 %61,3 %61,1 %60,5 %60,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust84,4 %78,1 %76,8 %78,4 %77,4 %78,4 %82,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang