Registrikaart · Äriregistri kanne 11171259
Geodeesia OÜ
- Registrikood11171259
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025110 617 €
- KMKR numberEE101078533
- Sellel aadressil on registreeritud 94 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Geodeesia OÜ
- Registrikood
- 11171259
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2005
- KMKR number
- EE101078533
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Teguri tn 37b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 110 617 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 128 724 € → 110 617 € | -4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253406888
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71122 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd teenis ettevõte 2025. aastal 110 617 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 110 617 € |
| 2024 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2025 | 128 724 € |
| 2023 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 167 352 € |
| 2022 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 216 915 € |
| 2021 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 160 776 € |
| 2020 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 146 479 € |
| 2019 | Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd EMTAK 2008 | 159 061 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 110 617 € | 128 724 € | 167 352 € | 216 915 € | 160 776 € | 146 479 € | 159 061 € |
| Ärikasum enne makse | −9058 € | −10 665 € | 7893 € | 30 254 € | −6876 € | −11 715 € | 350 € |
| Aruandeaasta kasum | −9058 € | −10 665 € | 7893 € | 30 254 € | −6876 € | −11 715 € | 350 € |
| Tööjõukulud | 74 934 € | 77 312 € | 112 827 € | 142 854 € | 125 821 € | 108 301 € | 108 328 € |
| Varad kokku | 80 473 € | 94 469 € | 82 460 € | 76 014 € | 54 755 € | 56 605 € | 59 355 € |
| sh käibevarad | 47 120 € | 50 106 € | 65 493 € | 66 957 € | 52 059 € | 51 217 € | 47 349 € |
| sh raha | 5295 € | 10 600 € | 8879 € | 19 494 € | 10 455 € | 9923 € | 15 674 € |
| Omakapital | 37 135 € | 46 192 € | 56 857 € | 49 034 € | 18 780 € | 25 657 € | 37 372 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 675 € | 28 913 € | 21 869 € | 26 980 € | 35 975 € | 30 948 € | 21 983 € |
| Pikaajalised kohustised | 20 663 € | 19 364 € | 3734 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,1 % | 48,9 % | 69,0 % | 64,5 % | 34,3 % | 45,3 % | 63,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,2 % | -8,3 % | 4,7 % | 13,9 % | -4,3 % | -8,0 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.