Registrikaart · Äriregistri kanne 11171495
Merpis Trans OÜ
- Registrikood11171495
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025206 007 €
- KMKR numberEE101003456
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Merpis Trans OÜ
- Registrikood
- 11171495
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2005
- KMKR number
- EE101003456
- Aadress
- Tartu maakond, Kastre vald, Mäletjärve küla, Kivila
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 206 007 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 320 494 € → 206 007 € | -10,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253736680
- Mobiil+37256457117
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 206 007 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 206 007 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 320 494 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 329 596 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 413 763 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 353 969 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 257 827 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 253 078 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 008 € | 320 494 € | 329 596 € | 413 763 € | 353 969 € | 257 827 € | 253 078 € |
| Ärikasum enne makse | −12 645 € | 5725 € | 14 061 € | 14 697 € | 18 321 € | 12 680 € | 20 239 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 645 € | 5725 € | 14 061 € | 14 697 € | 18 321 € | 12 680 € | 20 239 € |
| Tööjõukulud | 18 372 € | 37 893 € | 37 198 € | 34 304 € | 21 543 € | 21 805 € | 24 218 € |
| Varad kokku | 236 270 € | 276 512 € | 225 602 € | 246 363 € | 240 542 € | 225 318 € | 199 633 € |
| sh käibevarad | 32 085 € | 46 231 € | 15 073 € | 25 055 € | 42 538 € | 42 234 € | 44 644 € |
| sh raha | 8786 € | 28 479 € | 11 400 € | 10 760 € | 20 599 € | 16 271 € | 18 605 € |
| Omakapital | 183 292 € | 195 937 € | 190 212 € | 176 151 € | 161 454 € | 143 133 € | 130 453 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 303 € | 27 135 € | 9831 € | 19 166 € | 27 427 € | 13 257 € | 10 358 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 675 € | 53 440 € | 25 559 € | 51 046 € | 51 661 € | 68 928 € | 58 822 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,6 % | 70,9 % | 84,3 % | 71,5 % | 67,1 % | 63,5 % | 65,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,1 % | 1,8 % | 4,3 % | 3,6 % | 5,2 % | 4,9 % | 8,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.