Avanty Invest OÜ
- Registrikood11175044
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202532 329 €
- KMKR numberEE101004057
Üldandmed
- Ärinimi
- Avanty Invest OÜ
- Registrikood
- 11175044
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2005
- KMKR number
- EE101004057
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Tammede allee 47
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 32 329 € | +9,5 |
| Müügitulu muutus | 31 394 € → 32 329 € | +0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725102046
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 16 359 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 16 359 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 15 970 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 22 655 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 8739 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 34 375 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9735 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 33 395 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3835 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 32 644 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3835 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 31 290 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3835 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 40 282 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3835 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 329 € | 31 394 € | 44 110 € | 37 230 € | 36 479 € | 35 125 € | 44 117 € |
| Ärikasum enne makse | 8302 € | 64 219 € | 24 937 € | 12 138 € | 367 € | 6182 € | 14 248 € |
| Aruandeaasta kasum | 8302 € | 64 219 € | 24 937 € | 12 138 € | 367 € | 6182 € | 14 248 € |
| Tööjõukulud | 10 902 € | 10 432 € | 10 142 € | 8714 € | 8586 € | 8406 € | 8335 € |
| Varad kokku | 905 752 € | 748 189 € | 913 708 € | 489 325 € | 479 810 € | 413 287 € | 384 817 € |
| sh käibevarad | 419 419 € | 365 149 € | 596 096 € | 168 937 € | 151 616 € | 140 123 € | 127 730 € |
| sh raha | 401 656 € | 346 785 € | 576 630 € | 149 504 € | 129 333 € | 123 411 € | 110 514 € |
| Omakapital | 316 457 € | 308 155 € | 243 936 € | 218 999 € | 206 861 € | 206 494 € | 200 312 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2187 € | 1926 € | 1664 € | 2011 € | 1784 € | 1673 € | 1822 € |
| Pikaajalised kohustised | 587 108 € | 438 108 € | 668 108 € | 268 315 € | 271 165 € | 205 120 € | 182 683 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,9 % | 41,2 % | 26,7 % | 44,8 % | 43,1 % | 50,0 % | 52,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,7 % | 204,6 % | 56,5 % | 32,6 % | 1,0 % | 17,6 % | 32,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.