Registrikaart · Äriregistri kanne 11175145
ROMENERGO OÜ
- Registrikood11175145
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025145 682 €
- KMKR numberEE100999053
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ROMENERGO OÜ
- Registrikood
- 11175145
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.10.2005
- KMKR number
- EE100999053
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Taru põik 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 145 682 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 146 866 € → 145 682 € | -0,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725030064
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42211 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | Põhitegevusala |
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | |
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 120 110 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 120 110 € |
| 2025 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 19 390 € |
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 6182 € |
| 2024 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025 | 145 276 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1350 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 240 € |
| 2023 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 144 217 € |
| 2023 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2465 € |
| 2022 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 126 815 € |
| 2022 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 2200 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1500 € |
| 2021 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 38 714 € |
| 2021 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 8300 € |
| 2020 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 123 470 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 205 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 129 047 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 290 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 145 682 € | 157 866 € | 146 682 € | 130 515 € | 47 014 € | 123 675 € | 129 337 € |
| Ärikasum enne makse | 9223 € | 11 510 € | 508 € | 29 474 € | −8747 € | 18 214 € | −4290 € |
| Aruandeaasta kasum | 7249 € | 8784 € | −2685 € | 25 214 € | −8747 € | 18 214 € | −5854 € |
| Tööjõukulud | 67 278 € | 71 879 € | 71 517 € | 40 891 € | 33 288 € | 70 648 € | 72 453 € |
| Varad kokku | 43 388 € | 46 260 € | 58 083 € | 70 992 € | 44 558 € | 62 159 € | 70 211 € |
| sh käibevarad | 34 689 € | 32 077 € | 46 693 € | 55 462 € | 32 532 € | 48 575 € | 61 532 € |
| sh raha | 20 422 € | 18 088 € | 17 829 € | 23 913 € | 15 278 € | 38 391 € | 48 210 € |
| Omakapital | 21 073 € | 20 824 € | 22 040 € | 40 285 € | 38 316 € | 47 063 € | 28 849 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € | 6391 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 315 € | 25 436 € | 36 043 € | 30 707 € | 6242 € | 15 096 € | 41 362 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,6 % | 45,0 % | 37,9 % | 56,7 % | 86,0 % | 75,7 % | 41,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,0 % | 5,6 % | -1,8 % | 19,3 % | -18,6 % | 14,7 % | -4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.