Registrikaart · Äriregistri kanne 11175850
Osaühing Connelly Group
- Registrikood11175850
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2024490 276 €
- KMKR numberEE101011532
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 47 108 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Connelly Group
- Registrikood
- 11175850
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.10.2005
- KMKR number
- EE101011532
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 490 276 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 521 292 € → 490 276 € | -1,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 47 108 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2024. aastal 354 276 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 354 276 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 136 000 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 380 196 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 141 096 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 363 421 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 206 205 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 487 980 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 195 924 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 638 052 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 537 951 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 12 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 15 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 490 276 € | 521 292 € | 569 626 € | 683 904 € | 651 052 € | 537 951 € |
| Ärikasum enne makse | 18 964 € | −88 688 € | −89 867 € | 28 147 € | 30 422 € | 24 270 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 964 € | −88 688 € | −89 867 € | 28 147 € | 30 422 € | 24 270 € |
| Tööjõukulud | 124 075 € | 85 008 € | 122 189 € | 166 476 € | 172 914 € | 155 131 € |
| Varad kokku | 360 194 € | 454 284 € | 542 308 € | 561 534 € | 525 396 € | 491 017 € |
| sh käibevarad | 151 677 € | 129 797 € | 195 218 € | 295 308 € | 262 552 € | 264 365 € |
| sh raha | 29 827 € | 3339 € | 43 220 € | 110 589 € | 84 470 € | 41 398 € |
| Omakapital | 151 680 € | 132 716 € | 221 638 € | 311 506 € | 283 359 € | 252 937 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5112 € | 5112 € | 5112 € | 5112 € | 5112 € | 5112 € |
| Lühiajalised kohustised | 159 985 € | 223 267 € | 208 800 € | 136 630 € | 162 938 € | 166 269 € |
| Pikaajalised kohustised | 48 529 € | 98 301 € | 111 870 € | 113 398 € | 79 099 € | 71 811 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 11 | 12 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,1 % | 29,2 % | 40,9 % | 55,5 % | 53,9 % | 51,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,9 % | −17,0 % | −15,8 % | 4,1 % | 4,7 % | 4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 47 108 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.