Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11177993

Abenora OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11177993
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202589 363 €
  • KMKR numberEE101779832

Usaldusväärsuse indeks

74/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 13.10.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.10.2005 2005, Esimene aruanne 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Abenora OÜ
Registrikood
11177993
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.10.2005
KMKR number
EE101779832
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Järva maakond, Järva vald, Ageri küla, Ageri
Aadress kehtib alates
13.02.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ilmar Lomp100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ilmar LompJuhatuse liige18.02.2015

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ilmar Lompotsene osalus29.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu89 363 €+13,6
Müügitulu muutus49 990 € → 89 363 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €45 tuh €67 tuh €89 tuh €20192020202120222023202489 363 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 67 895 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202567 895 €
2025Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 202513 722 €
2025Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 20257746 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202549 210 €
2024Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025780 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200840 641 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200856 623 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200832 454 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200822 082 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200818 786 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 89 363 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti89 363 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu89 363 €51 886 €45 134 €58 674 €34 536 €23 400 €18 786 €
Ärikasum−8493 €10 986 €−3615 €29 494 €−12 761 €−14 742 €−12 515 €
Kasum enne tulumaksustamist−10 688 €9503 €−4848 €28 517 €−14 295 €−15 375 €−13 044 €
Aruandeaasta kasum−10 688 €9503 €−4848 €28 517 €−14 295 €−15 375 €−13 044 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum24 755 €19 056 €11 730 €9885 €8341 €11 509 €10 942 €
Varad kokku121 295 €114 923 €57 642 €63 245 €27 341 €29 005 €36 710 €
sh käibevarad24 900 €8273 €11 727 €16 163 €8715 €7783 €9517 €
sh põhivarad96 395 €106 650 €45 915 €47 082 €18 626 €21 222 €27 193 €
sh raha1030 €1474 €3960 €2877 €1915 €7,00 €1096 €
Omakapital12 991 €23 679 €14 176 €19 024 €−9493 €4802 €20 177 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum20 867 €11 364 €16 212 €−12 305 €1990 €17 365 €30 409 €
Lühiajalised kohustised108 304 €91 244 €42 666 €33 421 €36 834 €24 203 €12 688 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €800 €10 800 €0,00 €0,00 €3845 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit16 262 €30 042 €8115 €39 379 €−4420 €−3233 €−1573 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202528.06.202402.04.202330.06.202217.06.202130.06.2020
Omakapitali osakaal varadest10,7 %20,6 %24,6 %30,1 %−34,7 %16,6 %55,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−12,0 %18,3 %−10,7 %48,6 %−41,4 %−65,7 %−69,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang