Eventus Ehitus OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 222 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11179025
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 202523
- Müügitulu 202528 051 788 €
- KMKR numberEE101012984
Üldandmed
- Ärinimi
- Eventus Ehitus OÜ
- Registrikood
- 11179025
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2005
- KMKR number
- EE101012984
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
80/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 23 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 28 051 788 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 33 854 338 € → 28 051 788 € | -5,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725117788
- Telefon +3726622700
- Veebileht eventus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 28 051 788 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 28 051 788 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 33 854 338 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 30 949 764 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 37 130 304 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 28 730 725 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 20 012 875 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 20 839 558 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 23 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 15 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 176 325 € | 33 917 128 € | 31 052 572 € | 37 218 096 € | 28 756 725 € | 20 073 825 € | 20 839 558 € |
| Ärikasum enne makse | 1 192 789 € | 2 874 493 € | 2 297 543 € | 2 034 018 € | 2 022 926 € | 1 553 674 € | 1 170 535 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 023 558 € | 2 610 463 € | 2 013 945 € | 1 787 650 € | 1 840 941 € | 1 434 733 € | 1 002 977 € |
| Tööjõukulud | 1 751 882 € | 1 784 396 € | 1 586 522 € | 1 435 700 € | 1 220 606 € | 1 122 845 € | 984 493 € |
| Varad kokku | 12 804 478 € | 11 365 833 € | 11 649 551 € | 9 648 957 € | 9 053 379 € | 8 197 110 € | 6 076 522 € |
| sh käibevarad | 5 156 106 € | 4 725 533 € | 7 640 627 € | 6 213 013 € | 5 687 341 € | 4 649 609 € | 4 029 791 € |
| sh raha | 1 052 573 € | 1 260 071 € | 1 759 410 € | 2 121 033 € | 979 424 € | 1 706 729 € | 1 550 718 € |
| Omakapital | 6 984 952 € | 6 561 394 € | 5 594 802 € | 5 046 068 € | 4 514 676 € | 4 030 928 € | 3 227 776 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 124 359 € | 124 359 € | 124 359 € | 124 359 € | 124 359 € | 124 359 € | 138 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 5 817 014 € | 4 798 262 € | 6 045 027 € | 4 589 738 € | 4 538 703 € | 4 166 182 € | 2 839 535 € |
| Pikaajalised kohustised | 2512 € | 6177 € | 9722 € | 13 151 € | — | 0,00 € | 9211 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 23 | 23 | 22 | 21 | — | — | 21 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 57,7 % | 48,0 % | 52,3 % | 49,9 % | 49,2 % | 53,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,6 % | 7,7 % | 6,5 % | 4,8 % | 6,4 % | 7,1 % | 4,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.