Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11179261

Osaühing L.H. Teenused

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11179261
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025206 621 €
  • KMKR numberEE101001814

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 19.10.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.10.2005 2005, Esimene aruanne 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing L.H. Teenused
Registrikood
11179261
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.10.2005
KMKR number
EE101001814
Aadress
Harju maakond, Raasiku vald, Kulli küla, Uus-Suuresti

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu206 621 €+17
Müügitulu muutus227 299 € → 206 621 €-2,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01621Loomakasvatuse abitegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €59 tuh €118 tuh €176 tuh €235 tuh €2019: 120 408 €20192020: 183 456 €20202021: 223 230 €20212022: 235 325 €235 325 €20222023: 229 312 €20232024: 227 299 €20242025: 206 621 €206 621 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Loomakasvatuse abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 206 621 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025206 621 €
2024Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025227 299 €
2023Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008229 312 €
2022Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008220 000 €
2022Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200814 492 €
2022Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008833 €
2021Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008199 899 €
2021Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 200812 175 €
2021Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 20088095 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 20083061 €
2020Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008159 878 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200810 333 €
2020Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 20087733 €
2020Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 20085512 €
2019Muu kunsti- ja kultuuriõpe EMTAK 2008105 173 €
2019Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 200813 474 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20081761 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342006: 12006ei kajastu20072008: 020082009: 120092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 220202021: 120212022: 220222023: 4420232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20234
20222
20211
20202
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20091
20080
20061

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu206 621 €227 299 €229 312 €257 544 €223 230 €183 456 €121 816 €
Ärikasum enne makse18 728 €13 367 €10 399 €68 133 €145 226 €16 882 €22 408 €
Aruandeaasta kasum18 728 €13 367 €10 399 €68 133 €145 226 €16 882 €22 408 €
Tööjõukulud26 498 €37 321 €33 769 €16 986 €9101 €15 768 €13 197 €
Varad kokku782 059 €807 452 €780 283 €798 935 €778 627 €759 304 €710 358 €
sh käibevarad6456 €3623 €7150 €14 303 €25 451 €8774 €2384 €
sh raha5296 €353 €2430 €10 895 €732 €658 €128 €
Omakapital373 375 €354 648 €341 281 €330 882 €262 749 €117 523 €100 640 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised104 772 €84 611 €71 433 €74 346 €101 807 €137 216 €168 697 €
Pikaajalised kohustised303 912 €368 193 €367 569 €393 707 €414 071 €504 565 €441 021 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2242121
Omakapitali osakaal varadest47,7 %43,9 %43,7 %41,4 %33,7 %15,5 %14,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,1 %5,9 %4,5 %26,5 %65,1 %9,2 %18,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang