Osaühing Coldmix
- Registrikood11185971
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202587 397 €
- KMKR numberEE101023892
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Coldmix
- Registrikood
- 11185971
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2005
- KMKR number
- EE101023892
- Aadress
- Viljandi maakond, Mulgi vald, Põlde küla, Vilja
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
46/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 87 397 € | +13,5 |
| Müügitulu muutus | 158 700 € → 87 397 € | -13,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725117006
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | |
| 35123 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 65 391 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 65 391 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 20 084 € |
| 2025 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 1922 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 126 501 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 30 303 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 1896 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 139 630 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 37 941 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 2313 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 107 211 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 33 785 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 6608 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 85 380 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 35 567 € |
| 2021 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 2254 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 60 521 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 50 704 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 2128 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 59 347 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 33 978 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 87 397 € | 161 897 € | 198 739 € | 151 283 € | 123 201 € | 124 413 € | 93 325 € |
| Ärikasum enne makse | −12 754 € | 25 391 € | 30 765 € | 94 644 € | 69 393 € | 19 527 € | −39 961 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 754 € | 25 391 € | 30 765 € | 94 644 € | 69 393 € | 18 625 € | −41 066 € |
| Tööjõukulud | 15 471 € | 15 346 € | 15 346 € | 11 970 € | 12 134 € | 12 214 € | 12 473 € |
| Varad kokku | 628 544 € | 623 166 € | 636 172 € | 640 354 € | 599 078 € | 394 607 € | 389 626 € |
| sh käibevarad | 124 447 € | 183 838 € | 178 967 € | 183 434 € | 121 215 € | 80 308 € | 107 220 € |
| sh raha | 83 137 € | 134 613 € | 75 288 € | 68 466 € | 44 277 € | 34 581 € | 60 171 € |
| Omakapital | 545 435 € | 558 190 € | 532 799 € | 502 034 € | 407 390 € | 342 997 € | 329 141 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 319 € | 30 655 € | 39 562 € | 50 294 € | 54 390 € | 27 626 € | 7468 € |
| Pikaajalised kohustised | 46 790 € | 34 321 € | 63 811 € | 88 026 € | 137 298 € | 23 984 € | 53 017 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,8 % | 89,6 % | 83,8 % | 78,4 % | 68,0 % | 86,9 % | 84,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -14,6 % | 15,7 % | 15,5 % | 62,6 % | 56,3 % | 15,0 % | -44,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.