osaühing Muruka
- Registrikood11186396
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20214860 €
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Muruka
- Registrikood
- 11186396
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.12.2005
- KMKR number
- —
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Vallimaa tn 26-313
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4860 € | +2 |
| Müügitulu muutus | 3060 € → 4860 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725177045
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55103 | Külalistemajad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Külalistemajad teenis ettevõte 2021. aastal 4860 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Külalistemajad EMTAK 2008 | 4860 € |
| 2020 | Külalistemajad EMTAK 2008 | 3060 € |
| 2019 | Külalistemajad EMTAK 2008 | 3540 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4860 € | 3060 € | 3540 € |
| Ärikasum enne makse | −371 € | −493 € | −507 € | −780 € | 2027 € | −661 € | 720 € |
| Aruandeaasta kasum | −371 € | −493 € | −507 € | −1280 € | 2027 € | −661 € | 720 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2681 € | 3172 € | 3665 € | 4172 € | 7452 € | 5768 € | 6100 € |
| sh käibevarad | 2456 € | 2649 € | 2843 € | 3051 € | 5772 € | 3009 € | 2263 € |
| sh raha | 2456 € | 2649 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 2681 € | 3172 € | 3665 € | 4172 € | 7452 € | 5425 € | 6086 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 343 € | 14,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 94,1 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 41,7 % | -21,6 % | 20,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.