Registrikaart · Äriregistri kanne 11187378
tavrito OÜ
- Registrikood11187378
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 103 544 €
- KMKR numberEE101021072
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- tavrito OÜ
- Registrikood
- 11187378
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.01.2006
- KMKR number
- EE101021072
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lille tn 47
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 103 544 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 209 121 € → 1 103 544 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255660036
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 103 544 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1 103 544 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 209 121 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 225 050 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 328 400 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 820 195 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 553 300 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 274 350 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 24 250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 103 544 € | 209 121 € | 225 050 € | 328 400 € | 820 195 € | 553 300 € | 298 600 € |
| Ärikasum enne makse | 1994 € | −713 € | −3748 € | −2222 € | −58 944 € | 482 € | 8481 € |
| Aruandeaasta kasum | 1994 € | −713 € | −3748 € | −2222 € | −58 944 € | 482 € | 8481 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 370 037 € | 368 082 € | 368 757 € | 372 505 € | 374 768 € | 433 825 € | 435 152 € |
| sh käibevarad | 370 037 € | 368 082 € | 368 106 € | 370 291 € | 370 992 € | 428 486 € | 434 444 € |
| sh raha | 217 521 € | 188 504 € | 188 382 € | 190 579 € | 294 417 € | 271 349 € | 329 943 € |
| Omakapital | 366 537 € | 364 544 € | 365 257 € | 369 005 € | 371 227 € | 430 171 € | 429 689 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| Lühiajalised kohustised | 3500 € | 3538 € | 3500 € | 3500 € | 3541 € | 3654 € | 5463 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 99,0 % | 99,1 % | 99,1 % | 99,1 % | 99,2 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,2 % | −0,3 % | −1,7 % | −0,7 % | −7,2 % | 0,1 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.