Registrikaart · Äriregistri kanne 11190386
Osaühing Sepatalu
- Registrikood11190386
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025831 503 €
- KMKR numberEE101032524
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Sepatalu
- Registrikood
- 11190386
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.02.2006
- KMKR number
- EE101032524
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Kurtna küla, Sepa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 831 503 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 901 841 € → 831 503 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725137239
- Telefon+3723253702
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01111 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 464 488 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 464 488 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 363 945 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 3070 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 478 783 € |
| 2024 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025 | 394 120 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 17 313 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 10 575 € |
| 2024 | Muu puhastustegevus EMTAK 2025 | 1050 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 478 924 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 395 847 € |
| 2023 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 73 150 € |
| 2023 | Muu puhastustegevus EMTAK 2008 | 600 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 385 470 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 279 012 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 42 762 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2080 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 367 146 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 229 783 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 385 699 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 127 246 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 351 016 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 57 868 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 16 071 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 831 503 € | 901 841 € | 948 522 € | 709 324 € | 611 059 € | 519 768 € | 438 878 € |
| Ärikasum enne makse | 37 211 € | 177 € | −109 317 € | 265 833 € | 149 394 € | 260 279 € | 143 754 € |
| Aruandeaasta kasum | 37 211 € | 177 € | −118 736 € | 265 602 € | 149 394 € | 260 279 € | 143 754 € |
| Tööjõukulud | 158 062 € | 122 555 € | 114 285 € | 55 628 € | 52 352 € | 51 181 € | 51 210 € |
| Varad kokku | 1 568 245 € | 1 777 111 € | 1 725 621 € | 1 902 285 € | 1 541 928 € | 1 451 130 € | 1 070 970 € |
| sh käibevarad | 146 640 € | 132 103 € | 211 488 € | 380 425 € | 181 136 € | 154 333 € | 98 840 € |
| sh raha | 79 481 € | 58 308 € | 107 157 € | 163 653 € | 118 012 € | 122 617 € | 84 107 € |
| Omakapital | 1 195 648 € | 1 158 437 € | 1 158 261 € | 1 317 464 € | 1 052 997 € | 903 603 € | 643 324 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 22 369 € | 22 369 € | 22 369 € | 22 369 € | 22 369 € | 22 369 € | 22 369 € |
| Lühiajalised kohustised | 143 717 € | 310 596 € | 137 980 € | 83 946 € | 94 605 € | 110 897 € | 129 579 € |
| Pikaajalised kohustised | 228 880 € | 308 078 € | 429 380 € | 500 875 € | 394 326 € | 436 630 € | 298 067 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,2 % | 65,2 % | 67,1 % | 69,3 % | 68,3 % | 62,3 % | 60,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,5 % | 0,0 % | -12,5 % | 37,4 % | 24,4 % | 50,1 % | 32,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.