Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11191345

Osaühing TOMARINE

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11191345
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202517 873 €
  • KMKR numberEE101011626

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 14.11.2005Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.11.2005 2005, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing TOMARINE
Registrikood
11191345
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.11.2005
KMKR number
EE101011626
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Siili tn 7c

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu17 873 €+7,2
Müügitulu muutus28 709 € → 17 873 €-11,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
42991Mujal liigitamata rajatiste ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €8397 €17 tuh €25 tuh €34 tuh €2019: 2900 €20192020: 33 070 €20202021: 33 589 €33 589 €20212022: 25 335 €20222023: 22 567 €20232024: 28 709 €20242025: 17 873 €17 873 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 17 873 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 202517 873 €
2024Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 202514 669 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202514 040 €
2023Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200822 567 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200815 725 €
2022Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 20089610 €
2021Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200825 930 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20087659 €
2020Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 200833 070 €
2019Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 20082900 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232005: 020052006: 12006ei kajastu20072008: 020082009: 120092010: 020102011: 220112012: 120122013: 120132014: 220142015: 220152016: 220162017: 120172018: 220182019: 020192020: 3320202021: 220212022: 220222023: 120232024: 220242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20231
20222
20212
20203
20190
20182
20171
20162
20152
20142
20131
20121
20112
20100
20091
20080
20061
20050

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu17 873 €28 709 €22 567 €25 335 €33 589 €33 070 €2900 €
Ärikasum enne makse22,00 €−742 €−1510 €445 €473 €3373 €−105 €
Aruandeaasta kasum22,00 €−742 €−1510 €445 €473 €3373 €−105 €
Tööjõukulud2664 €3793 €1381 €7137 €10 956 €9990 €0,00 €
Varad kokku7766 €6219 €7040 €10 170 €15 310 €11 718 €6281 €
sh käibevarad5505 €3393 €3272 €5460 €4682 €11 216 €5023 €
sh raha1484 €786 €183 €2035 €955 €890 €147 €
Omakapital5965 €5943 €6685 €8195 €7750 €7277 €3904 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised1801 €276 €355 €1975 €7560 €4441 €2377 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1212230
Omakapitali osakaal varadest76,8 %95,6 %95,0 %80,6 %50,6 %62,1 %62,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,1 %-2,6 %-6,7 %1,8 %1,4 %10,2 %-3,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang