Registrikaart · Äriregistri kanne 11192327
SKANDITRANS GRUPP OÜ
- Registrikood11192327
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202545 462 €
- KMKR numberEE101009159
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SKANDITRANS GRUPP OÜ
- Registrikood
- 11192327
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2005
- KMKR number
- EE101009159
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paepargi tn 53-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 45 462 € | +10,9 | |
| Müügitulu muutus | 767 670 € → 45 462 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725113499
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 45 462 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 45 462 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 767 670 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2 469 797 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2 496 322 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 002 985 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 384 986 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 409 524 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 938 179 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 462 € | 767 670 € | 2 469 797 € | 2 496 322 € | 1 387 971 € | 1 409 535 € | 1 938 179 € |
| Ärikasum enne makse | 6927 € | 6088 € | −42 432 € | −75 341 € | 25 688 € | 24 989 € | −12 491 € |
| Aruandeaasta kasum | 6927 € | 3673 € | −42 432 € | −75 341 € | 25 688 € | 24 849 € | −12 741 € |
| Tööjõukulud | 2046 € | 16 597 € | 16 653 € | 7299 € | 4055 € | 20 999 € | 13 316 € |
| Varad kokku | 21 038 € | 15 562 € | 715 956 € | 799 197 € | 364 156 € | 195 831 € | 533 494 € |
| sh käibevarad | 21 038 € | 15 562 € | 699 625 € | 777 938 € | 364 156 € | 195 831 € | 533 494 € |
| sh raha | 2048 € | 6745 € | 102 408 € | 64 256 € | 85 836 € | 2083 € | 75 770 € |
| Omakapital | 20 645 € | 14 212 € | 33 721 € | 112 390 € | 197 700 € | 183 915 € | 160 066 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 393 € | 1350 € | 664 330 € | 666 181 € | 166 456 € | 11 916 € | 373 428 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 17 905 € | 20 626 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 91,3 % | 4,7 % | 14,1 % | 54,3 % | 93,9 % | 30,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,2 % | 0,5 % | −1,7 % | −3,0 % | 1,9 % | 1,8 % | −0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.