Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11192348

X-Dream OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11192348
  • Asutatud2005 (20 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 2024424 806 €
  • KMKR numberEE101009670

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200520102015202020252026Asutatud 17.11.2005Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.11.2005 2005, Esimene aruanne 2006, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
X-Dream OÜ
Registrikood
11192348
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.11.2005
KMKR number
EE101009670
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Vanasilla tn 43

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu424 806 €+19,8
Müügitulu muutus350 398 € → 424 806 €+6,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €144 tuh €287 tuh €431 tuh €575 tuh €20192020574 971 €202120222023424 806 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 241 627 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2025241 627 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025183 179 €
2023Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2008221 202 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008129 196 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008314 454 €
2022Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2008236 974 €
2021Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2008328 012 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008246 959 €
2020Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2008353 721 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008188 132 €
2019Juveeltoodete imitatsioonide jms toodete tootmine EMTAK 2008170 042 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008154 357 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
02468200620078200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202312024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20140
20131
20120
20110
20101
20090
20088
20070
20062

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu424 806 €350 398 €551 428 €574 971 €541 853 €324 399 €
Ärikasum enne makse73 550 €−21 276 €161 215 €8273 €74 058 €48 446 €
Aruandeaasta kasum73 550 €−21 276 €161 215 €8273 €74 058 €48 446 €
Tööjõukulud12 950 €11 571 €11 500 €16 562 €36 680 €26 609 €
Varad kokku443 558 €367 021 €402 452 €221 903 €211 366 €140 514 €
sh käibevarad419 732 €338 641 €356 159 €182 337 €191 639 €118 575 €
sh raha74 507 €102 525 €90 585 €84 307 €99 289 €37 459 €
Omakapital428 949 €355 399 €376 677 €215 462 €207 189 €133 131 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised14 609 €11 622 €25 775 €6441 €4177 €7383 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111222
Omakapitali osakaal varadest96,7 %96,8 %93,6 %97,1 %98,0 %94,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust17,3 %−6,1 %29,2 %1,4 %13,7 %14,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang