Registrikaart · Äriregistri kanne 11194177
NEVARIUS GRUPP OÜ
- Registrikood11194177
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 20 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NEVARIUS GRUPP OÜ
- Registrikood
- 11194177
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2005
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2565 €
- Majandusaasta
- 01.07 — 30.06
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Miiduranna küla, Miiduranna tee 46
- Aadress kehtib alates
- 11.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marko Mets | 33,33 % · 855 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Martin Müür | 33,33 % · 855 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rando Leas | 33,33 % · 855 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Martin Müür | Juhatuse liige | 08.12.2005 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Martin Müür | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 02.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725277037
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64201 | Valdusfirmade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −1,00 € | −1,00 € | 0,00 € | −156 € | 0,00 € | −78,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 330 000 € | 387 100 € | 385 497 € | 386 944 € | 387 101 € | 221 864 € |
| Aruandeaasta kasum | 302 940 € | 363 391 € | 358 400 € | 359 847 € | 370 165 € | 198 531 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 411 511 € | 468 570 € | 465 180 € | 466 780 € | 466 933 € | 301 768 € |
| sh käibevarad | 334 366 € | 391 425 € | 388 035 € | 389 635 € | 389 788 € | 224 623 € |
| sh põhivarad | 77 145 € | 77 145 € | 77 145 € | 77 145 € | 77 145 € | 77 145 € |
| sh raha | 334 366 € | 391 425 € | 388 034 € | 389 634 € | 389 788 € | 224 623 € |
| Omakapital | 411 511 € | 468 570 € | 465 180 € | 466 780 € | 466 933 € | 301 768 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2565 € | 2565 € | 2565 € | 2565 € | 2565 € | 2565 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 106 006 € | 102 614 € | 104 215 € | 104 368 € | 94 203 € | 100 672 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 07.01.2026 | 02.01.2025 | 21.12.2023 | 08.03.2023 | 28.12.2021 | 28.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.