BLASTSERV OÜ
- Registrikood11199772
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20251 172 836 €
- KMKR numberEE101019712
Üldandmed
- Ärinimi
- BLASTSERV OÜ
- Registrikood
- 11199772
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.12.2005
- KMKR number
- EE101019712
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Pikaliiva tn 142-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
81/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 |
| Müügitulu | 1 172 836 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 970 654 € → 1 172 836 € | +6,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725061592
- Mobiil +37256609799
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25511 | Metallpindade katmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metallpindade katmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 172 836 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallpindade katmine EMTAK 2025 | 1 172 836 € |
| 2024 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2025 | 970 654 € |
| 2023 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 824 597 € |
| 2022 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 1 046 274 € |
| 2021 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 932 916 € |
| 2020 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 710 669 € |
| 2019 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 924 149 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 9 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 13 |
| 2008 | 17 |
| 2007 | 16 |
| 2006 | 13 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 172 836 € | 970 654 € | 824 597 € | 1 046 274 € | 932 916 € | 710 669 € | 924 149 € |
| Ärikasum enne makse | 175 879 € | 40 269 € | −18 469 € | 101 041 € | 126 866 € | 5241 € | 21 866 € |
| Aruandeaasta kasum | 175 879 € | 40 269 € | −18 469 € | 72 822 € | 126 866 € | 5101 € | 18 557 € |
| Tööjõukulud | 383 637 € | 323 501 € | 242 075 € | 288 716 € | 285 336 € | 275 482 € | 311 807 € |
| Varad kokku | 891 521 € | 726 875 € | 660 363 € | 682 709 € | 747 740 € | 599 139 € | 633 435 € |
| sh käibevarad | 752 431 € | 569 578 € | 500 187 € | 506 487 € | 554 534 € | 463 829 € | 486 905 € |
| sh raha | 530 910 € | 351 183 € | 301 955 € | 404 442 € | 397 109 € | 346 668 € | 299 374 € |
| Omakapital | 801 279 € | 625 399 € | 585 131 € | 603 600 € | 644 715 € | 518 048 € | 513 145 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 90 242 € | 101 476 € | 75 232 € | 79 109 € | 103 025 € | 81 091 € | 120 290 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 9 | 7 | 8 | 9 | 7 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,9 % | 86,0 % | 88,6 % | 88,4 % | 86,2 % | 86,5 % | 81,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,0 % | 4,1 % | -2,2 % | 7,0 % | 13,6 % | 0,7 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.