Registrikaart · Äriregistri kanne 11200972
KIVIKANDUR OÜ
- Registrikood11200972
- Asutatud2005 (20 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025982 557 €
- KMKR numberEE101068174
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KIVIKANDUR OÜ
- Registrikood
- 11200972
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2005
- KMKR number
- EE101068174
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Harkujärve küla, Järvekalda tee 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 982 557 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 097 902 € → 982 557 € | -3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017569
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 08111 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine | Põhitegevusala |
| 08121 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | |
| 09901 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine teenis ettevõte 2025. aastal 741 425 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine EMTAK 2025 | 741 425 € |
| 2025 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2025 | 238 128 € |
| 2025 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 3004 € |
| 2024 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine EMTAK 2025 | 593 771 € |
| 2024 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2025 | 410 343 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 91 450 € |
| 2024 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 2338 € |
| 2023 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 738 482 € |
| 2023 | Dekoratiiv- ja ehituskivi, lubjakivi, kipsi, kriidi ja kiltkivi kaevandamine EMTAK 2008 | 605 084 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 102 000 € |
| 2023 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2008 | 4544 € |
| 2022 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 529 524 € |
| 2022 | Dekoratiiv- ja ehituskivi, lubjakivi, kipsi, kriidi ja kiltkivi kaevandamine EMTAK 2008 | 355 818 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 40 000 € |
| 2022 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2008 | 18 167 € |
| 2021 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 316 694 € |
| 2021 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine EMTAK 2008 | 278 963 € |
| 2021 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2008 | 37 011 € |
| 2020 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine EMTAK 2008 | 513 100 € |
| 2020 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 380 238 € |
| 2020 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2008 | 85 051 € |
| 2019 | Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine EMTAK 2008 | 437 990 € |
| 2019 | Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine EMTAK 2008 | 269 690 € |
| 2019 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2008 | 62 838 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 982 557 € | 1 097 902 € | 1 450 110 € | 943 509 € | 632 668 € | 978 389 € | 770 518 € |
| Ärikasum enne makse | −185 588 € | 12 033 € | 308 123 € | 20 802 € | −104 988 € | −38 223 € | 16 695 € |
| Aruandeaasta kasum | −185 588 € | 12 033 € | 308 123 € | 20 802 € | −104 988 € | −38 223 € | 16 695 € |
| Tööjõukulud | 174 037 € | 157 255 € | 140 487 € | 130 804 € | 163 813 € | 171 307 € | 183 001 € |
| Varad kokku | 863 747 € | 902 109 € | 1 068 438 € | 921 293 € | 1 123 236 € | 1 199 513 € | 1 397 935 € |
| sh käibevarad | 675 328 € | 722 982 € | 853 805 € | 749 890 € | 879 254 € | 949 709 € | 1 091 161 € |
| sh raha | 112 286 € | 167 949 € | 116 131 € | 49 818 € | 53 442 € | 48 332 € | 33 435 € |
| Omakapital | 160 631 € | 346 218 € | 334 185 € | 26 063 € | 5261 € | 110 249 € | 148 473 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 303 116 € | 155 891 € | 331 836 € | 495 230 € | 717 975 € | 689 264 € | 849 462 € |
| Pikaajalised kohustised | 400 000 € | 400 000 € | 402 417 € | 400 000 € | 400 000 € | 400 000 € | 400 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 3 | 3 | 5 | 7 | 6 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,6 % | 38,4 % | 31,3 % | 2,8 % | 0,5 % | 9,2 % | 10,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -18,9 % | 1,1 % | 21,2 % | 2,2 % | -16,6 % | -3,9 % | 2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.