Registrikaart · Äriregistri kanne 11204770
Osaühing Kivipõld
- Registrikood11204770
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20240
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 172 € seisuga 05.09.2026.
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 20 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Kivipõld
- Registrikood
- 11204770
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.02.2006
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Jaska küla, Oru suurfarm
- Aadress kehtib alates
- 13.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Werner Josef Bartoldus | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Werner Josef Bartoldus | Juhatuse liige | 05.04.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Werner Josef Bartoldus | otsene osalus | 17.03.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 20 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 172 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- Mobiil+37253011916
- Telefon+3724359400
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −7517 € | −10 803 € | −12 076 € | −41 514 € | −16 991 € | −8254 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7517 € | −10 803 € | −12 076 € | −41 514 € | −16 991 € | −8254 € |
| Aruandeaasta kasum | −7517 € | −10 803 € | −12 076 € | −41 514 € | −16 991 € | −8254 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 10 000 € | 10 000 € | — | — |
| Varad kokku | 103 170 € | 110 737 € | 110 737 € | 122 813 € | 164 327 € | 181 318 € |
| sh käibevarad | 68 593 € | 76 160 € | 76 160 € | 78 236 € | 89 750 € | 106 741 € |
| sh põhivarad | 34 577 € | 34 577 € | 34 577 € | 44 577 € | 74 577 € | 74 577 € |
| sh raha | 0,00 € | 108 € | 108 € | 3142 € | 5126 € | 5818 € |
| Omakapital | 92 417 € | 99 934 € | 110 737 € | 122 813 € | 164 327 € | 181 318 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 97 122 € | 107 925 € | 120 001 € | 161 515 € | 178 506 € | 186 760 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 753 € | 1556 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 9247 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −7517 € | −10 803 € | −2076 € | −31 514 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 14.08.2025 | 04.10.2024 | 15.02.2023 | 20.03.2022 | 01.03.2021 | 01.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,6 % | 90,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 172 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.