Osaühing Softimus
- Registrikood11207106
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20240,00 €
- KMKR numberEE101052520
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Softimus
- Registrikood
- 11207106
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.01.2006
- KMKR number
- EE101052520
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Tagametsa küla, Raja
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
45/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725011898
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 13991 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata tekstiilitootmine teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008 | 6402 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6402 € |
| Ärikasum enne makse | −15 176 € | 1635 € | −771 € | 719 € | −953 € | −2809 € |
| Aruandeaasta kasum | −15 176 € | 1635 € | −771 € | 719 € | −953 € | −2809 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 35 440 € | 26 116 € | 30 505 € | 36 877 € | 42 965 € | 51 821 € |
| sh käibevarad | 32 843 € | 22 699 € | 26 268 € | 31 820 € | 37 088 € | 41 909 € |
| sh raha | 22 510 € | 3172 € | 3255 € | 4055 € | 5344 € | 9406 € |
| Omakapital | 10 940 € | 26 116 € | 24 481 € | 25 252 € | 24 533 € | 25 486 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 24 500 € | 0,00 € | 6024 € | 11 625 € | 18 432 € | 26 335 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,9 % | 100,0 % | 80,3 % | 68,5 % | 57,1 % | 49,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | -43,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.