Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11207454

OÜ Bavare

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11207454
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202516 941 €
  • KMKR numberEE101022301

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 03.01.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.01.2006 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Bavare
Registrikood
11207454
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.01.2006
KMKR number
EE101022301
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sisaski tn 48a
Aadress kehtib alates
29.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tiit Nõu100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tiit NõuJuhatuse liige12.01.2006

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tiit Nõuotsene osalus14.03.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu16 941 €+6,9
Müügitulu muutus4707 € → 16 941 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €56 tuh €111 tuh €167 tuh €223 tuh €20192020222 979 €202120222023202416 941 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 13 683 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202513 683 €
2025Kaubavedu maanteel EMTAK 20252200 €
2025Külaliskorterid EMTAK 20251058 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20252911 €
2024Külaliskorterid EMTAK 20251196 €
2024Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel EMTAK 2025600 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200848 214 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200892 445 €
2022Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 200888 989 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008222 979 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008198 650 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008104 298 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Veesõiduki raadioluba SagedusloadTegevuslubaKehtiv10.06.2020 — 09.06.2023

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 16 941 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti16 941 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222006200720082009201020112201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20222
20212
20202
20192
20182
20172
20162
20152
20142
20132
20122
20111
20101
20091
20081
20071
20060

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu16 941 €4707 €50 502 €181 434 €222 979 €198 650 €104 298 €
Ärikasum−74 614 €−98 021 €−100 498 €−89 454 €85 091 €142 057 €−39 344 €
Kasum enne tulumaksustamist−52 914 €−82 069 €−93 428 €−83 291 €94 518 €154 697 €−23 475 €
Aruandeaasta kasum−52 914 €−82 069 €−93 428 €−83 291 €94 518 €154 697 €−23 475 €
Tööjõukulud17 392 €16 958 €28 678 €46 581 €36 171 €36 171 €36 277 €
Varad kokku484 707 €541 014 €647 015 €771 788 €880 666 €807 398 €651 044 €
sh käibevarad135 631 €156 577 €203 607 €296 040 €693 744 €553 286 €460 306 €
sh põhivarad349 076 €384 437 €443 408 €475 748 €186 922 €254 112 €190 738 €
sh raha82 548 €103 446 €125 806 €211 435 €602 540 €499 002 €389 256 €
Omakapital478 248 €531 162 €634 631 €748 759 €862 750 €798 232 €643 535 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum528 350 €610 419 €725 247 €829 238 €765 420 €640 723 €664 198 €
Lühiajalised kohustised5692 €9085 €11 617 €22 262 €17 149 €8399 €6742 €
Pikaajalised kohustised767 €767 €767 €767 €767 €767 €767 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1112222
Aruanne esitatud30.06.202624.06.202530.06.202430.06.202301.07.202203.10.202131.10.2020
Omakapitali osakaal varadest98,7 %98,2 %98,1 %97,0 %98,0 %98,9 %98,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−312,3 %−1743,6 %−185,0 %−45,9 %42,4 %77,9 %−22,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang