Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11212716

OÜ PrintZone

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11212716
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025267 801 €
  • KMKR numberEE101029870

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 25.01.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.01.2006 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ PrintZone
Registrikood
11212716
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.01.2006
KMKR number
EE101029870
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Saue vald, Kohatu küla, Tiigi
Aadress kehtib alates
26.02.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Frode Fjellberg AS75 % · 1917 €Ainuomand01.09.2023
Andrus Tina25 % · 639 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Andrus TinaJuhatuse liige06.03.2006
Frode FjellbergJuhatuse liige26.02.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Andrus Tinaotsene osalus30.10.2018
Frode Fjellbergotsene osalus30.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu267 801 €+18
Müügitulu muutus223 471 € → 267 801 €+6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €132 tuh €265 tuh €397 tuh €529 tuh €529 006 €201920202021202220232024267 801 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 267 801 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2025267 801 €
2024Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2025223 471 €
2023Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008382 959 €
2022Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008426 838 €
2021Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008362 637 €
2020Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008239 121 €
2019Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008529 006 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 241 048 € ehk 90 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Norra230 613 €
Eesti26 753 €
Soome5785 €
Rootsi4650 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232006200732008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20092
20083
20072
20062

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu267 801 €223 471 €382 959 €426 838 €362 637 €239 121 €529 006 €
Ärikasum5355 €−16 686 €10 746 €47 475 €47 260 €−29 890 €−8556 €
Kasum enne tulumaksustamist2911 €−24 189 €10 746 €47 660 €47 437 €−29 743 €−7968 €
Aruandeaasta kasum2911 €−24 189 €10 746 €47 660 €47 437 €−29 743 €−28 962 €
Tööjõukulud28 721 €43 138 €40 471 €24 922 €0,00 €51 860 €53 784 €
Põhivarade kulum0,00 €178 €535 €559 €681 €503 €
Varad kokku320 872 €303 940 €365 978 €384 020 €311 033 €530 175 €597 155 €
sh käibevarad95 872 €78 940 €140 978 €158 842 €85 321 €528 904 €595 202 €
sh põhivarad225 000 €225 000 €225 000 €225 178 €225 712 €1271 €1953 €
sh raha54 954 €43 634 €51 542 €43 562 €51 754 €95 696 €48 605 €
Omakapital185 114 €182 203 €206 392 €195 646 €147 986 €100 549 €130 292 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum179 391 €203 580 €192 834 €145 174 €97 737 €127 480 €156 442 €
Lühiajalised kohustised135 758 €121 737 €159 586 €104 543 €163 047 €429 626 €466 863 €
Pikaajalised kohustised0,00 €83 831 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111011
Ärikasum enne kulumit−16 686 €10 924 €48 010 €47 819 €−29 209 €−8053 €
Aruanne esitatud17.07.202615.05.202512.06.202418.06.202320.06.202218.06.202130.06.2020
Omakapitali osakaal varadest57,7 %59,9 %56,4 %50,9 %47,6 %19,0 %21,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,1 %−10,8 %2,8 %11,2 %13,1 %−12,4 %−5,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang