DayOne Promotions OÜ
- Registrikood11213704
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025841 €
- KMKR numberEE101033565
Üldandmed
- Ärinimi
- DayOne Promotions OÜ
- Registrikood
- 11213704
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.01.2006
- KMKR number
- EE101033565
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tina tn 22-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
60/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 841 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 192 € → 841 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- E-post [email protected]
- Faks +3726420028
- Mobiil +37253405172
- Veebileht dayone.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46181 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 841 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 841 € |
| 2024 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 192 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 42 566 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 920 € |
| 2022 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2628 € |
| 2021 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 6134 € |
| 2020 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 24 847 € |
| 2019 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 7717 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 3277 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 841 € | 192 € | 43 486 € | 2628 € | 6134 € | 24 847 € | 10 994 € |
| Ärikasum enne makse | −99,00 € | 198 € | 222 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −4497 € |
| Aruandeaasta kasum | −99,00 € | 198 € | 222 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −4497 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 20 322 € | 35 292 € | 37 135 € | 38 508 € | 42 912 € | 50 712 € | 56 802 € |
| sh käibevarad | 20 322 € | 35 292 € | 37 135 € | 38 508 € | 38 624 € | 41 281 € | 42 228 € |
| sh raha | 124 € | 104 € | 598 € | 106 € | 26,00 € | 1066 € | 19,00 € |
| Omakapital | 2877 € | 2976 € | 2778 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 150 € | 76,00 € | 75,00 € | 1078 € | 3701 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 445 € | 32 316 € | 34 207 € | 35 876 € | 40 281 € | 47 078 € | 50 545 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,2 % | 8,4 % | 7,5 % | 6,6 % | 6,0 % | 5,0 % | 4,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -11,8 % | 103,1 % | 0,5 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | -40,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.