Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11218452

Fibeton OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11218452
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025108 633 €
  • KMKR numberEE101044716

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 18.04.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.04.2006 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Fibeton OÜ
Registrikood
11218452
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.04.2006
KMKR number
EE101044716
Aadress
Rapla maakond, Kehtna vald, Kumma küla, Eomatsi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu108 633 €+14,4
Müügitulu muutus100 544 € → 108 633 €+2,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €32 tuh €65 tuh €97 tuh €130 tuh €2019: 84 454 €20192020: 32 297 €20202021: 129 927 €129 927 €20212022: 82 141 €20222023: 41 450 €20232024: 100 544 €20242025: 108 633 €108 633 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 107 925 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025107 925 €
2025Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025708 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025100 180 €
2024Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2025364 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200841 013 €
2023Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus EMTAK 2008437 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200882 141 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008129 927 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200832 297 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200884 454 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232006: 220062007: 220072008: 220082009: 220092010: 220102011: 220112012: 3320122013: 320132014: 320142015: 220152016: 120162017: 120172018: 220182019: 220192020: 220202021: 320212022: 220222023: 220232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20232
20222
20213
20202
20192
20182
20171
20161
20152
20143
20133
20123
20112
20102
20092
20082
20072
20062

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu108 633 €100 544 €41 450 €83 656 €130 847 €33 940 €85 996 €
Ärikasum enne makse29 249 €24 728 €−32 309 €−46,00 €24 679 €−20 250 €13 851 €
Aruandeaasta kasum29 249 €24 728 €−32 309 €−46,00 €24 679 €−20 250 €13 851 €
Tööjõukulud34 704 €28 787 €21 722 €36 609 €16 830 €18 627 €27 567 €
Varad kokku79 879 €54 142 €31 087 €57 116 €59 297 €39 083 €53 940 €
sh käibevarad43 863 €25 147 €925 €22 130 €26 590 €5150 €19 530 €
sh raha12 484 €24 688 €731 €16 777 €21 788 €4898 €19 264 €
Omakapital76 414 €47 165 €22 437 €54 746 €54 792 €30 113 €50 363 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised3465 €6977 €8650 €2370 €4505 €8970 €3577 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3322322
Omakapitali osakaal varadest95,7 %87,1 %72,2 %95,9 %92,4 %77,0 %93,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust26,9 %24,6 %-77,9 %-0,1 %18,9 %-59,7 %16,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang