Registrikaart · Äriregistri kanne 11218819
osaühing STELVERON
- Registrikood11218819
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202560 521 €
- KMKR numberEE101228163
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing STELVERON
- Registrikood
- 11218819
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2006
- KMKR number
- EE101228163
- Osa- või aktsiakapital
- 2569 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Metsanurme küla, Kuresoo põik 9
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Argo Aavik | 100 % · 2569 € | Ainuomand | 03.12.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Argo Aavik | Juhatuse liige | 03.12.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Argo Aavik | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 03.12.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 60 521 € | +12 | |
| Müügitulu muutus | 225 087 € → 60 521 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258167716
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 60 521 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 60 521 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 225 087 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 109 307 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 286 771 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 286 771 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 286 771 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 521 € | 225 087 € | — | — | 0,00 € | 109 307 € | 286 771 € |
| Ärikasum | 8941 € | 80 802 € | −6915 € | −13 183 € | −16 638 € | −2193 € | 35 567 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8941 € | 80 702 € | −6915 € | −13 183 € | −16 638 € | 509 € | 35 011 € |
| Aruandeaasta kasum | 8941 € | 77 577 € | −6915 € | −13 183 € | −16 638 € | −2502 € | 33 086 € |
| Tööjõukulud | 19 146 € | 14 019 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 27 626 € | 46 146 € |
| Põhivarade kulum | 9309 € | 6198 € | 6462 € | 12 607 € | 13 434 € | 13 782 € | 10 768 € |
| Varad kokku | 137 696 € | 174 521 € | 107 514 € | 115 126 € | 126 371 € | 136 317 € | 147 604 € |
| sh käibevarad | 77 834 € | 130 244 € | 80 955 € | 82 104 € | 80 742 € | 77 254 € | 75 467 € |
| sh põhivarad | 59 862 € | 44 277 € | 26 559 € | 33 022 € | 45 629 € | 59 063 € | 72 137 € |
| sh raha | 12 425 € | 52 444 € | 48 281 € | — | — | 33 399 € | 27 178 € |
| Omakapital | 107 889 € | 156 728 € | 91 651 € | 98 702 € | 111 885 € | 128 523 € | 144 890 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € | 2569 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 96 122 € | 76 325 € | 95 740 € | 109 059 € | 125 697 € | 128 199 € | 108 978 € |
| Lühiajalised kohustised | 9811 € | 17 793 € | 15 863 € | 16 424 € | 14 486 € | 7794 € | 2714 € |
| Pikaajalised kohustised | 19 996 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 250 € | 87 000 € | −453 € | −576 € | −3204 € | 11 589 € | 46 335 € |
| Aruanne esitatud | 09.04.2026 | 03.12.2025 | 05.07.2024 | 30.12.2023 | 30.12.2023 | 30.12.2023 | 13.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,4 % | 89,8 % | 85,2 % | 85,7 % | 88,5 % | 94,3 % | 98,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,8 % | 34,5 % | — | — | — | −2,3 % | 11,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.