Entario Group OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 81 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11220101
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202530 486 €
- KMKR numberEE101038036
Üldandmed
- Ärinimi
- Entario Group OÜ
- Registrikood
- 11220101
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.02.2006
- KMKR number
- EE101038036
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
59/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 30 486 € | +9,3 |
| Müügitulu muutus | 26 478 € → 30 486 € | +4,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726032476
- Telefon +3726032417
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4685 | Keemiatoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Keemiatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 30 486 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 30 486 € |
| 2024 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 26 478 € |
| 2023 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 28 627 € |
| 2020 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 31 710 € |
| 2019 | Keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 25 435 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 486 € | 26 478 € | 28 627 € | 31 710 € | 25 435 € |
| Ärikasum enne makse | 4165 € | −1398 € | 7359 € | 8893 € | 8978 € |
| Aruandeaasta kasum | 4165 € | −5816 € | 2359 € | 8893 € | 8978 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 100 744 € | 95 716 € | 116 350 € | 121 349 € | 113 782 € |
| sh käibevarad | 100 744 € | 95 716 € | 116 350 € | 121 349 € | 113 782 € |
| sh raha | 54 103 € | 49 435 € | 61 285 € | — | 4554 € |
| Omakapital | 93 678 € | 89 513 € | 115 795 € | 121 169 € | 112 278 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 7066 € | 6203 € | 555 € | 180 € | 1504 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 93,5 % | 99,5 % | 99,9 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,7 % | -22,0 % | 8,2 % | 28,0 % | 35,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.