Registrikaart · Äriregistri kanne 11221626
Klis Invest OÜ
- Registrikood11221626
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202550 262 €
- KMKR numberEE101068886
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Klis Invest OÜ
- Registrikood
- 11221626
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.02.2006
- KMKR number
- EE101068886
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juurdeveo tn 25b-11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 50 262 € | +11,3 | |
| Müügitulu muutus | 33 682 € → 50 262 € | +14,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255616332
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 3512 | Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | |
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 24 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 24 000 € |
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 14 000 € |
| 2025 | Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest EMTAK 2025 | 12 262 € |
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 33 682 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 49 537 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 84 313 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 86 257 € |
| 2020 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 38 421 € |
| 2019 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 76 975 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 262 € | 33 682 € | 49 537 € | 84 313 € | 86 257 € | 38 422 € | 76 975 € |
| Ärikasum enne makse | 4516 € | 1695 € | −11 709 € | 24 592 € | 12 269 € | 17 094 € | 163 418 € |
| Aruandeaasta kasum | 4516 € | 1695 € | −11 709 € | 24 592 € | 12 269 € | 17 094 € | 163 418 € |
| Tööjõukulud | 11 997 € | 11 167 € | 11 517 € | 9321 € | 10 039 € | 10 453 € | 11 392 € |
| Varad kokku | 542 820 € | 569 514 € | 615 860 € | 634 468 € | 539 243 € | 561 347 € | 531 563 € |
| sh käibevarad | 31 508 € | 38 106 € | 58 173 € | 90 150 € | 106 150 € | 134 425 € | 55 543 € |
| sh raha | 18 974 € | 25 157 € | 18 582 € | 5405 € | 5098 € | 70 021 € | 19 920 € |
| Omakapital | 434 533 € | 430 018 € | 431 176 € | 439 192 € | 414 599 € | 402 330 € | 404 588 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 220 € | 12 417 € | 15 923 € | 23 707 € | 31 677 € | 54 895 € | 7047 € |
| Pikaajalised kohustised | 108 067 € | 127 079 € | 168 761 € | 171 569 € | 92 967 € | 104 122 € | 119 928 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,1 % | 75,5 % | 70,0 % | 69,2 % | 76,9 % | 71,7 % | 76,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,0 % | 5,0 % | -23,6 % | 29,2 % | 14,2 % | 44,5 % | 212,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.