Taatel Grupp OÜ
- Registrikood11227764
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202557 294 €
- KMKR numberEE101705709
Üldandmed
- Ärinimi
- Taatel Grupp OÜ
- Registrikood
- 11227764
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.03.2006
- KMKR number
- EE101705709
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Rannaniidu tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 57 294 € | +11,8 |
| Müügitulu muutus | 45 613 € → 57 294 € | +7,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 57 294 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 57 294 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 45 613 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 48 186 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 40 310 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 23 256 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 20 698 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 19 495 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 57 294 € | 45 613 € | 48 186 € | 40 310 € | 23 778 € | 21 079 € | 19 859 € |
| Ärikasum enne makse | 2580 € | −1547 € | 6916 € | 11 598 € | 2151 € | −1504 € | −2408 € |
| Aruandeaasta kasum | 2580 € | −1547 € | 6916 € | 11 598 € | 2151 € | −1504 € | −2408 € |
| Tööjõukulud | 13 246 € | 11 721 € | 10 237 € | 9376 € | 8746 € | 8670 € | 8221 € |
| Varad kokku | 44 888 € | 46 189 € | 30 129 € | 23 981 € | 15 356 € | 12 203 € | 10 177 € |
| sh käibevarad | 18 265 € | 9323 € | 20 769 € | 18 310 € | 13 011 € | 8501 € | 7563 € |
| sh raha | 7176 € | 6876 € | — | — | 8498 € | 4458 € | 5025 € |
| Omakapital | 29 107 € | 26 527 € | 28 074 € | 21 157 € | 9560 € | 7409 € | 8913 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 701 € | 11 609 € | 2055 € | 2824 € | 5796 € | 4794 € | 1264 € |
| Pikaajalised kohustised | 4080 € | 8053 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,8 % | 57,4 % | 93,2 % | 88,2 % | 62,3 % | 60,7 % | 87,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,5 % | -3,4 % | 14,4 % | 28,8 % | 9,0 % | -7,1 % | -12,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.