Registrikaart · Äriregistri kanne 11233411
KLM Holding OÜ
- Registrikood11233411
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202522 780 €
- KMKR numberEE101045249
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KLM Holding OÜ
- Registrikood
- 11233411
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.04.2006
- KMKR number
- EE101045249
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Uus tn 41
- Aadress kehtib alates
- 06.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristjan Lember | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Lember | Juhatuse liige | 27.04.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristjan Lember | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 22 780 € | +8,1 | |
| Müügitulu muutus | 3230 € → 22 780 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255510666
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 22 780 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 22 780 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 3230 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 22 415 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 471 498 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 292 296 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 62 200 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 24 498 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 22 780 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 22 780 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 780 € | 3230 € | 22 415 € | 1 478 765 € | 305 911 € | 62 200 € | 24 498 € |
| Ärikasum | 11 727 € | −4871 € | −9758 € | −68 485 € | 31 068 € | 33 021 € | −5538 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 727 € | −4870 € | −9445 € | −104 949 € | 25 801 € | 33 431 € | −5942 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 727 € | −4870 € | −9445 € | −104 949 € | 25 801 € | 33 431 € | −5942 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 18 990 € | 10 383 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 104 962 € | 102 791 € | 113 585 € | 150 773 € | 964 695 € | 557 070 € | 171 381 € |
| sh käibevarad | 104 962 € | 102 791 € | 113 585 € | 150 773 € | 964 695 € | 557 070 € | 171 381 € |
| sh raha | 19 196 € | 20 495 € | 19 292 € | 69 669 € | 32 973 € | 31 640 € | 44,00 € |
| Omakapital | 53 688 € | 41 961 € | 46 831 € | 56 276 € | 161 225 € | 135 424 € | 101 993 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 39 149 € | 44 019 € | 53 464 € | 158 413 € | 132 612 € | 99 181 € | 105 123 € |
| Lühiajalised kohustised | 51 274 € | 60 830 € | 66 754 € | 94 497 € | 742 754 € | 360 930 € | 8672 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 60 716 € | 60 716 € | 60 716 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.06.2025 | 25.06.2024 | 03.07.2023 | 20.09.2022 | 03.08.2021 | 10.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,1 % | 40,8 % | 41,2 % | 37,3 % | 16,7 % | 24,3 % | 59,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 51,5 % | −150,8 % | −42,1 % | −7,1 % | 8,4 % | 53,7 % | −24,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.