Registrikaart · Äriregistri kanne 11234474
Osaühing ILSTRO EHITUS
- Registrikood11234474
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025377 819 €
- KMKR numberEE101063218
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing ILSTRO EHITUS
- Registrikood
- 11234474
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.04.2006
- KMKR number
- EE101063218
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, L. Koidula tn 2-10
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ilja Šubin | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ilja Šubin | Juhatuse liige | 17.04.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ilja Šubin | otsene osalus | 01.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 377 819 € | +19,4 | |
| Müügitulu muutus | 310 853 € → 377 819 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253543132
- Mobiil+37255565345
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4322 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | Põhitegevusala |
| 43121 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | |
| 43341 | Värvimine ja klaasimine | |
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | |
| 43999 | Muud eriehitustööd |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 138 298 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 138 298 € |
| 2025 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 88 481 € |
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 80 592 € |
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 60 498 € |
| 2025 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 9950 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 101 484 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 47 991 € |
| 2024 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 44 095 € |
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 33 843 € |
| 2024 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 32 447 € |
| 2024 | Katusetööd EMTAK 2025 | 32 000 € |
| 2024 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 18 993 € |
| 2023 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 280 446 € |
| 2023 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 80 431 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 44 684 € |
| 2023 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 23 274 € |
| 2023 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 13 405 € |
| 2023 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 4600 € |
| 2022 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 90 450 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 78 651 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 70 787 € |
| 2022 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 47 191 € |
| 2022 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 45 225 € |
| 2022 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 39 326 € |
| 2022 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 21 629 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 103 457 € |
| 2021 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 68 972 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 62 074 € |
| 2021 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 34 485 € |
| 2021 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 28 140 € |
| 2021 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 27 588 € |
| 2021 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 20 142 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 40 921 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 75 366 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 36 243 € |
| 2020 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 18 843 € |
| 2020 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 14 141 € |
| 2020 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 13 944 € |
| 2020 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 12 193 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 65 287 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 143 526 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 48 966 € |
| 2019 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2008 | 32 644 € |
| 2019 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 16 322 € |
| 2019 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 9895 € |
| 2019 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 9793 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 23.02.2015 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 377 819 € | 310 853 € | 446 840 € | 393 259 € | 344 858 € | 211 651 € | 326 433 € |
| Ärikasum | 50 224 € | 4398 € | 4251 € | −2411 € | −2242 € | 9502 € | 36 951 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 48 745 € | 2920 € | 17 414 € | 1106 € | 10 278 € | 32 565 € | 71 135 € |
| Aruandeaasta kasum | 48 745 € | 2920 € | 17 414 € | 1106 € | 10 278 € | 32 565 € | 71 135 € |
| Tööjõukulud | 158 426 € | 157 960 € | 128 190 € | 120 050 € | 89 638 € | 71 843 € | 113 452 € |
| Põhivarade kulum | 52 151 € | 46 091 € | 53 587 € | 66 672 € | 67 702 € | 52 605 € | 49 305 € |
| Varad kokku | 614 371 € | 575 068 € | 555 545 € | 553 842 € | 558 534 € | 534 264 € | 501 715 € |
| sh käibevarad | 57 656 € | 22 917 € | 63 768 € | 75 856 € | 73 031 € | 148 102 € | 282 014 € |
| sh põhivarad | 556 715 € | 552 151 € | 491 777 € | 477 986 € | 485 503 € | 386 162 € | 219 701 € |
| sh raha | 3586 € | 1887 € | 365 € | 24 288 € | 9586 € | 16 662 € | 54 665 € |
| Omakapital | 565 146 € | 516 405 € | 509 882 € | 492 468 € | 492 033 € | 481 754 € | 449 189 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 504 353 € | 501 437 € | 480 420 € | 479 314 € | 469 707 € | 437 141 € | 373 120 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 225 € | 55 192 € | 36 707 € | 47 427 € | 47 774 € | 29 290 € | 52 526 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 3471 € | 8956 € | 13 947 € | 18 727 € | 23 220 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 10 | 9 | 9 | 10 | 8 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 102 375 € | 50 489 € | 57 838 € | 64 261 € | 65 460 € | 62 107 € | 86 256 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 16.07.2022 | 30.06.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 89,8 % | 91,8 % | 88,9 % | 88,1 % | 90,2 % | 89,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,9 % | 0,9 % | 3,9 % | 0,3 % | 3,0 % | 15,4 % | 21,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.