Registrikaart · Äriregistri kanne 11238408
Almost Perfect Software OÜ
- Registrikood11238408
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 2024859 163 €
- KMKR numberEE101046947
- Sellel aadressil on registreeritud 61 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Almost Perfect Software OÜ
- Registrikood
- 11238408
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.03.2006
- KMKR number
- EE101046947
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.07 — 30.06
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 83
- Aadress kehtib alates
- 19.06.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Almost Perfect Holding OÜ | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 06.06.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andrey Koshmanov | Juhatuse liige | 19.06.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| ANDREY KOSHMANOV | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 09.06.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 94 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 859 163 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 46 500 € → 859 163 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 859 163 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 859 163 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 46 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 797 570 € ehk 93 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Suurbritannia | 448 350 € |
| Serbia | 249 370 € |
| Poola | 99 850 € |
| Eesti | 61 593 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 13 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 859 163 € | 46 500 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 250 895 € | −13 017 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 250 738 € | −12 850 € | 0,00 € | 0,00 € | −63,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 250 738 € | −12 850 € | 0,00 € | 0,00 € | −63,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 1 204 794 € | 798 558 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 9545 € | 7486 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 1 950 114 € | 963 563 € | 2734 € | 2734 € | 2734 € | 2797 € |
| sh käibevarad | 130 999 € | 74 076 € | 2734 € | 2734 € | 2734 € | 2797 € |
| sh põhivarad | 1 819 115 € | 889 487 € | — | — | — | — |
| sh raha | 121 790 € | 8715 € | 2734 € | 2734 € | 2734 € | 2797 € |
| Omakapital | 847 940 € | 597 202 € | 2734 € | 2734 € | 2734 € | 2797 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −12 798 € | 52,00 € | 50,00 € | 50,00 € | 113 € | 113 € |
| Lühiajalised kohustised | 266 174 € | 231 361 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 836 000 € | 135 000 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 260 440 € | −5531 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 29.12.2025 | 28.12.2024 | 16.02.2023 | 16.02.2023 | 18.07.2021 | 13.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,5 % | 62,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,2 % | −27,6 % | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.