Osaühing Stamer Ehitus
- Sellel aadressil on registreeritud 230 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11243869
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025107 568 €
- KMKR numberEE101042543
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Stamer Ehitus
- Registrikood
- 11243869
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.04.2006
- KMKR number
- EE101042543
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 14a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 107 568 € | +14,3 |
| Müügitulu muutus | 90 481 € → 107 568 € | +5,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256457666
- Telefon +3726704452
- Veebileht stamer.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 107 568 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 107 568 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 90 481 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 97 833 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 98 579 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 105 394 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 242 432 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 172 858 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 568 € | 90 481 € | 97 833 € | 98 579 € | 105 394 € | 242 432 € | 172 858 € |
| Ärikasum enne makse | −8723 € | 354 € | 1874 € | −7322 € | −34 305 € | 54 392 € | 39 544 € |
| Aruandeaasta kasum | −8723 € | 354 € | 1874 € | −7322 € | −34 305 € | 54 392 € | 39 544 € |
| Tööjõukulud | 12 750 € | 17 078 € | 12 765 € | 13 193 € | 20 345 € | 27 656 € | 19 469 € |
| Varad kokku | 53 698 € | 64 452 € | 77 231 € | 73 991 € | 84 958 € | 116 818 € | 85 441 € |
| sh käibevarad | 40 276 € | 48 829 € | 63 609 € | 53 149 € | 65 169 € | 91 275 € | 73 473 € |
| sh raha | 28 111 € | 36 365 € | 44 723 € | 44 775 € | 54 804 € | 83 475 € | 59 908 € |
| Omakapital | 50 543 € | 59 266 € | 58 912 € | 57 038 € | 64 360 € | 98 665 € | 44 273 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 3155 € | 5186 € | 18 319 € | 16 953 € | 20 598 € | 18 153 € | 41 168 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 92,0 % | 76,3 % | 77,1 % | 75,8 % | 84,5 % | 51,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -8,1 % | 0,4 % | 1,9 % | -7,4 % | -32,5 % | 22,4 % | 22,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.