Registrikaart · Äriregistri kanne 11243964
Printrade OÜ
- Registrikood11243964
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025253 612 €
- KMKR numberEE101331267
- Sellel aadressil on registreeritud 127 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Printrade OÜ
- Registrikood
- 11243964
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.04.2006
- KMKR number
- EE101331267
- Osa- või aktsiakapital
- 3834 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 5
- Aadress kehtib alates
- 22.10.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jaak Unt | 100 % · 3834 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaak Unt | Juhatuse liige | 13.11.2009 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaak Unt | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 253 612 € | +17,8 | |
| Müügitulu muutus | 249 044 € → 253 612 € | +0,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 18122 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine teenis ettevõte 2025. aastal 253 612 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2025 | 253 612 € |
| 2024 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2025 | 249 044 € |
| 2023 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2008 | 258 152 € |
| 2022 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2008 | 233 957 € |
| 2021 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2008 | 268 209 € |
| 2020 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2008 | 271 950 € |
| 2019 | Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine EMTAK 2008 | 288 834 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 6826 € ehk 3 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 248 357 € |
| Soome | 5526 € |
| Läti | 1300 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 255 183 € | 249 044 € | 258 152 € | 256 500 € | 289 938 € | 271 950 € | 288 834 € |
| Ärikasum | 64 950 € | 58 439 € | 37 649 € | 40 586 € | 66 906 € | 63 895 € | 48 575 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 63 034 € | 58 457 € | 37 658 € | 40 411 € | 66 614 € | 63 564 € | 48 138 € |
| Aruandeaasta kasum | 58 804 € | 51 279 € | 32 407 € | 29 817 € | 61 363 € | 52 945 € | 39 067 € |
| Tööjõukulud | 19 588 € | 20 532 € | 21 181 € | 20 726 € | 21 589 € | 21 456 € | 21 589 € |
| Põhivarade kulum | 2030 € | 1724 € | 2722 € | 1200 € | 164 € | 145 € | 145 € |
| Varad kokku | 150 723 € | 118 428 € | 111 002 € | 107 973 € | 134 636 € | 104 131 € | 106 269 € |
| sh käibevarad | 142 739 € | 110 507 € | 101 356 € | 96 687 € | 133 388 € | 104 010 € | 106 003 € |
| sh põhivarad | 7984 € | 7921 € | 9646 € | 11 286 € | 1248 € | 121 € | 266 € |
| sh raha | 139 488 € | 92 507 € | 82 754 € | 88 930 € | 122 537 € | 94 562 € | 74 854 € |
| Omakapital | 142 093 € | 98 289 € | 89 844 € | 89 695 € | 116 797 € | 87 692 € | 86 636 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 79 072 € | 42 793 € | 53 220 € | 55 661 € | 51 217 € | 30 530 € | 43 352 € |
| Lühiajalised kohustised | 8630 € | 20 139 € | 21 158 € | 18 278 € | 17 839 € | 16 439 € | 19 633 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 66 980 € | 60 163 € | 40 371 € | 41 786 € | 67 070 € | 64 040 € | 48 720 € |
| Aruanne esitatud | 11.06.2026 | 23.05.2025 | 25.04.2024 | 05.06.2023 | 29.04.2022 | 09.06.2021 | 21.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,3 % | 83,0 % | 80,9 % | 83,1 % | 86,8 % | 84,2 % | 81,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,0 % | 20,6 % | 12,6 % | 11,6 % | 21,2 % | 19,5 % | 13,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.