Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11245489

OÜ SAURIX ENERGY

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11245489
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20191 983 745 €

Usaldusväärsuse indeks

65/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 19.04.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.04.2006 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ SAURIX ENERGY
Registrikood
11245489
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.04.2006
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tõnismägi 7
Aadress kehtib alates
03.07.2026

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
BALTIC SEA BUNKERING OÜ100 % · 2556 €Ainuomand26.04.2025

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jevgenija TihhonovaJuhatuse liige14.01.2022

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Sergei Pasterskaudne osalus30.10.2018
ALEKSEI TŠULETSkaudne osalus31.08.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1 983 745 €+20
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46719Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €496 tuh €992 tuh €1,5 mln €2 mln €1 983 745 €2019
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük teenis ettevõte 2019. aastal 1 983 745 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2019Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük EMTAK 20081 983 745 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2019)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 1 983 745 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud1 983 745 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020062007ei kajastu2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20070
20060

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €1 983 745 €
Ärikasum−375 879 €−59,00 €−48,00 €−34 763 €−25,00 €147 €1509 €
Kasum enne tulumaksustamist−420 473 €38 016 €−5006 €22 011 €58 585 €−43 968 €22 925 €
Aruandeaasta kasum−420 473 €38 016 €−5006 €22 011 €58 585 €−43 968 €22 925 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku422 622 €843 039 €804 964 €809 922 €787 678 €729 093 €773 061 €
sh käibevarad422 622 €484 005 €467 407 €809 922 €354 279 €370 010 €390 792 €
sh põhivarad0,00 €359 034 €337 557 €0,00 €433 399 €359 083 €382 269 €
sh raha0,00 €354 279 €335 535 €329 948 €
Omakapital422 226 €842 699 €804 683 €809 689 €787 678 €729 093 €773 061 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum839 887 €801 871 €806 877 €784 866 €726 281 €770 249 €747 324 €
Lühiajalised kohustised396 €340 €281 €233 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud25.06.202629.05.202505.06.202429.06.202303.06.202219.05.202117.07.2020
Omakapitali osakaal varadest99,9 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang