Registrikaart · Äriregistri kanne 11248815
osaühing RIVERMARK
- Registrikood11248815
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 2025584 858 €
- KMKR numberEE101962526
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing RIVERMARK
- Registrikood
- 11248815
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.06.2006
- KMKR number
- EE101962526
- Osa- või aktsiakapital
- 2568 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Rüütli tn 40
- Aadress kehtib alates
- 20.03.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| ANDRES ORG | 100 % · 2568 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andres Org | Juhatuse liige | 03.04.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Org | otsene osalus | 08.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 584 858 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 585 396 € → 584 858 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725178163
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56301 | Jookide serveerimine | Põhitegevusala |
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Jookide serveerimine teenis ettevõte 2025. aastal 576 598 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 576 598 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 8260 € |
| 2024 | Jookide serveerimine EMTAK 2025 | 575 100 € |
| 2024 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 10 296 € |
| 2023 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 512 746 € |
| 2023 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3090 € |
| 2022 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 377 346 € |
| 2022 | Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 717 € |
| 2021 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 147 012 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1250 € |
| 2020 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 111 563 € |
| 2020 | Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 3013 € |
| 2019 | Jookide serveerimine EMTAK 2008 | 403 085 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.04.2017 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 15 |
| 2023 | 14 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 584 858 € | 585 397 € | 515 836 € | 378 063 € | 148 262 € | 114 576 € | 408 421 € |
| Ärikasum | 151 485 € | 115 123 € | 97 741 € | 102 528 € | 19 559 € | 13 965 € | 53 656 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 152 271 € | 116 061 € | 98 974 € | 102 513 € | 19 568 € | 13 965 € | 53 661 € |
| Aruandeaasta kasum | 134 784 € | 83 445 € | 80 127 € | 97 513 € | 19 568 € | 13 965 € | 50 161 € |
| Tööjõukulud | 157 722 € | 146 614 € | 136 356 € | 78 131 € | 32 377 € | 29 441 € | 88 280 € |
| Põhivarade kulum | 13 807 € | 13 800 € | 13 658 € | 11 149 € | 6478 € | 1283 € | 2200 € |
| Varad kokku | 214 578 € | 146 016 € | 211 141 € | 193 545 € | 120 689 € | 108 751 € | 129 952 € |
| sh käibevarad | 179 943 € | 96 412 € | 147 737 € | 136 672 € | 65 158 € | 86 884 € | 122 252 € |
| sh põhivarad | 34 635 € | 49 604 € | 63 404 € | 56 873 € | 55 531 € | 21 867 € | 7700 € |
| sh raha | 177 012 € | 93 469 € | 132 259 € | 121 524 € | 60 947 € | 83 793 € | 102 834 € |
| Omakapital | 180 502 € | 107 718 € | 169 272 € | 173 645 € | 96 132 € | 76 564 € | 82 599 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € | 2568 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 42 893 € | 21 448 € | 86 320 € | 73 307 € | 73 739 € | 59 774 € | 29 613 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 076 € | 38 298 € | 41 869 € | 19 900 € | 24 557 € | 32 187 € | 47 353 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 15 | 14 | 9 | 2 | 6 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 165 292 € | 128 923 € | 111 399 € | 113 677 € | 26 037 € | 15 248 € | 55 856 € |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 30.06.2025 | 26.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 08.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,1 % | 73,8 % | 80,2 % | 89,7 % | 79,7 % | 70,4 % | 63,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,0 % | 14,3 % | 15,5 % | 25,8 % | 13,2 % | 12,2 % | 12,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.