Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11249903

Roigasaiad OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11249903
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202567 706 €
  • KMKR numberEE101071637

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 16.08.2006Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.08.2006 2006, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Roigasaiad OÜ
Registrikood
11249903
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.08.2006
KMKR number
EE101071637
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Rapla maakond, Märjamaa vald, Ringuta küla, Jaanuse
Aadress kehtib alates
22.02.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Jaanus Aasamaa100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Jaanus AasamaaJuhatuse liige16.08.2006

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Jaanus Aasamaakõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige21.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu67 706 €+12,5
Müügitulu muutus49 061 € → 67 706 €+11,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01421Muu veislaste ja pühvlikasvatusPõhitegevusala
42991Mujal liigitamata rajatiste ehitus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €35 tuh €53 tuh €71 tuh €201920202021202270 892 €2023202467 706 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 48 622 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202548 622 €
2025Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 202519 084 €
2024Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202533 027 €
2024Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 202516 034 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200850 122 €
2023Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 200820 770 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200829 125 €
2022Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 200824 550 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200841 871 €
2021Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 20086600 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200823 625 €
2020Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 20089006 €
2019Metsavarumine EMTAK 200827 061 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200822 748 €
2019Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 200816 991 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20231
20221
20211
20201
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu71 764 €50 166 €75 574 €56 794 €52 690 €33 253 €68 027 €
Ärikasum48 805 €−5641 €17 709 €25 279 €3826 €−689 €35 740 €
Kasum enne tulumaksustamist48 808 €−5638 €17 714 €25 217 €3597 €−1016 €35 317 €
Aruandeaasta kasum43 119 €−5780 €17 714 €25 217 €3597 €−1016 €35 317 €
Tööjõukulud20 359 €19 366 €11 172 €10 438 €9321 €9320 €
Põhivarade kulum5493 €7140 €13 533 €16 371 €17 803 €18 403 €17 935 €
Varad kokku236 888 €199 372 €209 096 €196 620 €178 444 €181 633 €190 027 €
sh käibevarad129 712 €97 979 €100 863 €91 296 €83 961 €59 117 €45 047 €
sh põhivarad107 176 €101 393 €108 233 €105 324 €94 483 €122 516 €144 980 €
sh raha76 896 €50 353 €47 118 €58 574 €57 449 €39 816 €31 178 €
Omakapital202 367 €179 419 €185 199 €167 485 €142 268 €138 671 €139 687 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum156 436 €182 387 €164 673 €139 456 €135 859 €136 875 €101 558 €
Lühiajalised kohustised34 521 €19 953 €23 897 €29 135 €36 176 €34 861 €37 748 €
Pikaajalised kohustised0,00 €8101 €12 592 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2211110
Ärikasum enne kulumit54 298 €1499 €31 242 €41 650 €21 629 €17 714 €53 675 €
Aruanne esitatud05.06.202617.06.202528.06.202429.06.202324.05.202230.06.202125.05.2020
Omakapitali osakaal varadest85,4 %90,0 %88,6 %85,2 %79,7 %76,3 %73,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust60,1 %−11,5 %23,4 %44,4 %6,8 %−3,1 %51,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang