Registrikaart · Äriregistri kanne 11253282
Osaühing Sandmerk
- Registrikood11253282
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025482 123 €
- KMKR numberEE101058032
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Sandmerk
- Registrikood
- 11253282
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2006
- KMKR number
- EE101058032
- Osa- või aktsiakapital
- 8900 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
- Aadress kehtib alates
- 30.01.2012
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Jan Savtšuk | 100 % · 8900 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jan Savtšuk | Juhatuse liige | 08.06.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jan Savtšuk | otsene osalus | 30.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 482 123 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 515 352 € → 482 123 € | -1,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725027660
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 08122 | Killustiku tootmine | |
| 43121 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77321 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 175 420 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 175 420 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 113 049 € |
| 2025 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 92 860 € |
| 2025 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 48 550 € |
| 2025 | Killustiku tootmine EMTAK 2025 | 26 040 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 14 780 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 11 424 € |
| 2024 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 129 874 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 120 248 € |
| 2024 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2025 | 91 653 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 86 546 € |
| 2024 | Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 2025 | 70 623 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 16 408 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 331 542 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 271 297 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 139 432 € |
| 2023 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 71 608 € |
| 2023 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 51 370 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 988 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 273 294 € |
| 2022 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 115 446 € |
| 2022 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 90 661 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 64 800 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 255 078 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 119 213 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 99 660 € |
| 2021 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 74 848 € |
| 2021 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 62 383 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 164 962 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 148 398 € |
| 2020 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 95 022 € |
| 2020 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 46 280 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 28 603 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 202 809 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 182 852 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 126 721 € |
| 2019 | Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine EMTAK 2008 | 104 912 € |
| 2019 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 62 643 € |
| 2019 | Lammutamine EMTAK 2008 | 20 700 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 27.06.2018 — 03.11.2026 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 08.04.2020 — 03.11.2026 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 19.04.2021 — 03.11.2026 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 02.10.2023 — 03.11.2026 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 04.11.2016 — 03.11.2026 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 02.04.2007 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 507 545 € | 558 399 € | 978 667 € | 588 849 € | 678 142 € | 525 959 € | 754 467 € |
| Ärikasum | 26 307 € | 20 848 € | 7629 € | 153 067 € | 47 931 € | 8589 € | 82 551 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 661 € | 9220 € | −7229 € | 142 655 € | 39 263 € | −2697 € | 71 548 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 661 € | 874 € | −7044 € | 142 810 € | 39 357 € | −2477 € | 71 641 € |
| Tööjõukulud | 56 808 € | 48 001 € | 36 134 € | 45 081 € | 52 433 € | 64 806 € | 64 396 € |
| Põhivarade kulum | 107 302 € | 111 558 € | 108 388 € | 125 051 € | 140 734 € | 155 315 € | 153 143 € |
| Varad kokku | 979 418 € | 952 192 € | 982 641 € | 1 131 659 € | 967 986 € | 983 566 € | 1 179 495 € |
| sh käibevarad | 278 868 € | 230 957 € | 213 074 € | 328 969 € | 385 388 € | 284 070 € | 287 701 € |
| sh põhivarad | 700 550 € | 721 235 € | 769 567 € | 802 690 € | 582 598 € | 699 496 € | 891 794 € |
| sh raha | 183 701 € | 118 207 € | 123 903 € | 114 716 € | 217 653 € | 173 687 € | 160 341 € |
| Omakapital | 731 062 € | 714 401 € | 743 527 € | 750 571 € | 607 761 € | 568 404 € | 570 881 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 8900 € | 8900 € | 8900 € | 8900 € | 8900 € | 8900 € | 8900 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 703 711 € | 702 837 € | 739 881 € | 597 071 € | 557 714 € | 560 191 € | 488 550 € |
| Lühiajalised kohustised | 101 034 € | 167 931 € | 146 086 € | 169 042 € | 189 763 € | 129 106 € | 231 002 € |
| Pikaajalised kohustised | 147 322 € | 69 860 € | 93 028 € | 212 046 € | 170 462 € | 286 056 € | 377 612 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 133 609 € | 132 406 € | 116 017 € | 278 118 € | 188 665 € | 163 904 € | 235 694 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 27.06.2024 | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 01.06.2021 | 18.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,6 % | 75,0 % | 75,7 % | 66,3 % | 62,8 % | 57,8 % | 48,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,3 % | 0,2 % | −0,7 % | 24,3 % | 5,8 % | −0,5 % | 9,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.