Registrikaart · Äriregistri kanne 11256955
Ambromed Grupp OÜ
- Registrikood11256955
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202514
- Müügitulu 2025262 878 €
- KMKR numberEE101090498
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ambromed Grupp OÜ
- Registrikood
- 11256955
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.05.2006
- KMKR number
- EE101090498
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lai tn 28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 14 töötajat viimases aruandes | +14 | |
| Müügitulu | 262 878 € | +17,9 | |
| Müügitulu muutus | 266 740 € → 262 878 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725079270
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86221 | Eriarstiabi | Põhitegevusala |
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | |
| 88101 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eriarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 123 545 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eriarstiabi EMTAK 2025 | 123 545 € |
| 2025 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2025 | 96 583 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 42 750 € |
| 2024 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 152 082 € |
| 2024 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2025 | 79 147 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 35 511 € |
| 2023 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 194 321 € |
| 2023 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2008 | 78 710 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 50 238 € |
| 2022 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 145 158 € |
| 2022 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2008 | 74 332 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 44 070 € |
| 2021 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 120 699 € |
| 2021 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2008 | 63 868 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 48 731 € |
| 2020 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 122 593 € |
| 2020 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2008 | 89 951 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 53 011 € |
| 2019 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 148 768 € |
| 2019 | Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta EMTAK 2008 | 75 625 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 26 343 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 14 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 14 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 20 |
| 2020 | 22 |
| 2019 | 23 |
| 2018 | 19 |
| 2017 | 16 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 14 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 879 € | 266 740 € | 323 269 € | 263 560 € | 233 298 € | 265 555 € | 250 736 € |
| Ärikasum enne makse | −14 783 € | −6306 € | 63 711 € | 10 775 € | −1721 € | 33 602 € | −8920 € |
| Aruandeaasta kasum | −14 783 € | −6306 € | 63 711 € | 10 775 € | −1721 € | 33 602 € | −8920 € |
| Tööjõukulud | 160 796 € | 165 446 € | 167 286 € | 136 634 € | 129 070 € | 162 837 € | 172 905 € |
| Varad kokku | 146 389 € | 167 087 € | 171 002 € | 124 706 € | 100 468 € | 95 294 € | 61 143 € |
| sh käibevarad | 113 232 € | 121 752 € | 118 944 € | 84 538 € | 87 318 € | 94 088 € | 59 605 € |
| sh raha | 75 093 € | 80 396 € | 96 424 € | 56 792 € | 49 247 € | 73 093 € | 42 176 € |
| Omakapital | 123 875 € | 138 658 € | 144 964 € | 81 254 € | 70 479 € | 72 200 € | 38 598 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 514 € | 28 429 € | 26 038 € | 43 452 € | 29 989 € | 23 094 € | 22 545 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 14 | 17 | 14 | 17 | 20 | 22 | 23 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,6 % | 83,0 % | 84,8 % | 65,2 % | 70,2 % | 75,8 % | 63,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,6 % | −2,4 % | 19,7 % | 4,1 % | −0,7 % | 12,7 % | −3,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.