STOROL OÜ
- Registrikood11258204
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202514 243 €
- KMKR numberEE101061540
Üldandmed
- Ärinimi
- STOROL OÜ
- Registrikood
- 11258204
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.05.2006
- KMKR number
- EE101061540
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Levi küla, Levikivi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 14 243 € | +6,3 |
| Müügitulu muutus | 14 541 € → 14 243 € | -0,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256477266
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus | Põhitegevusala |
| 2370 | Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Masinate ja seadmete remont ning hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 11 653 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 11 653 € |
| 2025 | Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus EMTAK 2025 | 2590 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 8576 € |
| 2024 | Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus EMTAK 2025 | 5965 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 48 276 € |
| 2023 | Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus EMTAK 2008 | 22 875 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 3891 € |
| 2022 | Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus EMTAK 2008 | 21 610 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 2500 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1100 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 187 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4700 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 16 633 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 8009 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1100 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 97 348 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 40 910 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 35 043 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 243 € | 14 541 € | 75 042 € | 25 664 € | 4700 € | 25 742 € | 173 301 € |
| Ärikasum enne makse | 27 621 € | 5258 € | 138 642 € | −52 309 € | −53 454 € | −59 873 € | 12 244 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 621 € | 5258 € | 138 642 € | −52 309 € | −53 454 € | −59 873 € | 12 244 € |
| Tööjõukulud | 9038 € | 13 302 € | 13 350 € | 2377 € | 14 805 € | 13 976 € | 51 419 € |
| Varad kokku | 438 681 € | 450 167 € | 461 156 € | 446 766 € | 473 217 € | 486 504 € | 637 812 € |
| sh käibevarad | 4890 € | 4519 € | 8409 € | 14 348 € | 26 542 € | 57 019 € | 177 113 € |
| sh raha | 269 € | 1021 € | 5975 € | 1250 € | 2497 € | 19 574 € | 36 106 € |
| Omakapital | 192 597 € | 164 976 € | 159 718 € | 21 068 € | 73 377 € | 130 831 € | 190 704 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 47 988 € | 41 627 € | 15 219 € | 7451 € | 11 722 € | 16 478 € | 68 121 € |
| Pikaajalised kohustised | 198 096 € | 243 564 € | 286 219 € | 418 247 € | 388 118 € | 339 195 € | 378 987 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,9 % | 36,6 % | 34,6 % | 4,7 % | 15,5 % | 26,9 % | 29,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 193,9 % | 36,2 % | 184,8 % | -203,8 % | -1137,3 % | -232,6 % | 7,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.