Registrikaart · Äriregistri kanne 11258693
Solarbalt OÜ
- Registrikood11258693
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025666 795 €
- KMKR numberEE101309558
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Solarbalt OÜ
- Registrikood
- 11258693
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.2006
- KMKR number
- EE101309558
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Piirimäe tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 666 795 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 646 041 € → 666 795 € | +1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726688689
- Telefon+3726688686
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 666 795 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 666 795 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 646 041 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 632 580 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 678 351 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 27 078 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 603 921 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 28 975 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 612 512 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 611 420 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 19 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 666 795 € | 646 041 € | 657 367 € | 705 429 € | 676 636 € | 624 823 € | 631 860 € |
| Ärikasum enne makse | 1 129 916 € | 838 221 € | 1 062 986 € | 1 993 662 € | 1 941 903 € | 1 136 810 € | 4 325 483 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 129 916 € | 547 254 € | 1 055 982 € | 1 970 565 € | 1 902 557 € | 1 127 182 € | 4 300 786 € |
| Tööjõukulud | 101 710 € | 73 238 € | 90 712 € | 78 156 € | 61 661 € | 60 650 € | 46 409 € |
| Varad kokku | 26 759 488 € | 22 308 760 € | 22 806 576 € | 22 734 981 € | 20 489 687 € | 19 008 730 € | 17 926 880 € |
| sh käibevarad | 12 550 614 € | 6 292 709 € | 12 714 017 € | 13 270 496 € | 11 951 229 € | 10 197 738 € | 10 599 146 € |
| sh raha | 905 841 € | 473 135 € | 1 311 511 € | 915 213 € | 258 813 € | 249 266 € | 1 346 688 € |
| Omakapital | 21 464 098 € | 21 846 569 € | 22 503 616 € | 21 551 093 € | 19 710 528 € | 17 982 657 € | 16 905 475 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 1 511 516 € | 1 511 516 € | 1 511 516 € | 1 511 516 € | 1 511 516 € | 1 511 516 € |
| Lühiajalised kohustised | 4 391 390 € | 462 191 € | 302 960 € | 588 396 € | 779 159 € | 700 157 € | 531 452 € |
| Pikaajalised kohustised | 904 000 € | — | 0,00 € | 595 492 € | 0,00 € | 325 916 € | 489 953 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,2 % | 97,9 % | 98,7 % | 94,8 % | 96,2 % | 94,6 % | 94,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 169,5 % | 84,7 % | 160,6 % | 279,3 % | 281,2 % | 180,4 % | 680,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.