Registrikaart · Äriregistri kanne 11259072
7COIN INVEST OÜ
- Registrikood11259072
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20250
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 20 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 02.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- 7COIN INVEST OÜ
- Registrikood
- 11259072
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.06.2006
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 760 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 214-153
- Aadress kehtib alates
- 30.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Poležajev | 100 % · 760 000 € | Ainuomand | 10.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Poležajev | Juhatuse liige | 01.06.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Poležajev | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725044455
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64301 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (20 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ärikasum | −5031 € | −7290 € | −8278 € | −8205 € | −14 710 € | −42 181 € | −48 461 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −94 373 € | 27 614 € | 3558 € | 196 602 € | −729 923 € | −182 618 € | 119 838 € |
| Aruandeaasta kasum | −94 373 € | 25 114 € | 3558 € | 196 602 € | −729 923 € | −182 618 € | 119 838 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 11 515 € | 37 475 € | 43 858 € |
| Varad kokku | 661 722 € | 756 095 € | 740 981 € | 737 423 € | 540 821 € | 1 274 990 € | 1 457 956 € |
| sh käibevarad | 661 722 € | 756 095 € | 740 981 € | 737 423 € | 540 821 € | 375 909 € | 566 450 € |
| sh põhivarad | — | — | — | — | 0,00 € | 899 081 € | 891 506 € |
| sh raha | 346 187 € | 454 792 € | 322 770 € | 235 065 € | 180 833 € | 158 929 € | 246 015 € |
| Omakapital | 661 722 € | 756 095 € | 740 981 € | 737 423 € | 540 821 € | 1 270 744 € | 1 453 362 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 760 000 € | 2 000 000 € | 2 000 000 € | 2 000 000 € | 2 000 000 € | 2 000 000 € | 2 000 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −8867 € | −1 273 981 € | −1 267 539 € | −1 464 141 € | −734 218 € | −551 600 € | −671 438 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 4246 € | 4594 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 26.06.2025 | 23.04.2024 | 27.06.2023 | 30.06.2022 | 31.05.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,7 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 02.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.