Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11261577

PEMOCAR OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11261577
  • Asutatud2006 (20 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202576 118 €
  • KMKR numberEE101339748

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
20062011201620212026Asutatud 31.05.2006Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 31.05.2006 2006, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
PEMOCAR OÜ
Registrikood
11261577
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
31.05.2006
KMKR number
EE101339748
Osa- või aktsiakapital
3835 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Aadress kehtib alates
07.10.2009

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Tarvi Toom100 % · 3835 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tarvi ToomJuhatuse liige11.05.2009

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tarvi Toomotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg20 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu76 118 €+13
Müügitulu muutus180 871 € → 76 118 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €45 tuh €90 tuh €136 tuh €181 tuh €20192020202120222023180 871 €202476 118 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 76 118 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202576 118 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2025180 871 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008109 932 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008164 978 €
2021Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200891 284 €
2020Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200899 416 €
2019Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200865 007 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 76 118 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti76 118 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01122200720082200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20182
20172
20162
20152
20142
20132
20122
20112
20102
20092
20080
20070

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu76 118 €180 871 €109 932 €164 978 €91 284 €99 416 €65 007 €
Ärikasum−27 513 €−21 529 €4147 €12 295 €8168 €16 820 €16 832 €
Kasum enne tulumaksustamist−28 004 €−29 748 €1781 €10 565 €6998 €15 772 €15 632 €
Aruandeaasta kasum−28 004 €−29 748 €1781 €10 565 €6998 €15 772 €15 632 €
Tööjõukulud3247 €2265 €10 405 €10 501 €16 286 €3522 €4127 €
Põhivarade kulum13 011 €13 011 €6620 €12 675 €10 721 €9773 €9773 €
Varad kokku282 371 €208 558 €306 532 €197 167 €217 270 €191 518 €173 132 €
sh käibevarad231 259 €147 235 €171 948 €74 863 €85 831 €63 358 €43 287 €
sh põhivarad51 112 €61 323 €134 584 €122 304 €131 439 €128 160 €129 845 €
sh raha46 739 €759 €1449 €16 708 €17 695 €34 267 €19 053 €
Omakapital119 601 €147 606 €177 354 €175 572 €165 006 €158 008 €142 236 €
sh osa- või aktsiakapital3835 €3835 €3835 €3835 €3835 €3835 €3835 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum143 387 €173 136 €171 355 €160 789 €153 790 €138 018 €122 386 €
Lühiajalised kohustised127 756 €60 952 €102 442 €15 753 €33 269 €12 458 €8036 €
Pikaajalised kohustised35 014 €0,00 €26 736 €5842 €18 995 €21 052 €22 860 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Ärikasum enne kulumit−14 502 €−8518 €10 767 €24 970 €18 889 €26 593 €26 605 €
Aruanne esitatud09.06.202605.06.202506.06.202401.06.202330.06.202229.06.202103.06.2020
Omakapitali osakaal varadest42,4 %70,8 %57,9 %89,0 %75,9 %82,5 %82,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−36,8 %−16,4 %1,6 %6,4 %7,7 %15,9 %24,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang