Registrikaart · Äriregistri kanne 11266801
Viking Forell OÜ
- Registrikood11266801
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025217 101 €
- KMKR numberEE101090155
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viking Forell OÜ
- Registrikood
- 11266801
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.06.2006
- KMKR number
- EE101090155
- Osa- või aktsiakapital
- 6500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Saula küla, Urva
- Aadress kehtib alates
- 24.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Steve Hindrekson | 80 % · 5200 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Aleksander Andre | 20 % · 1300 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Steve Hindrekson | Juhatuse liige | 12.06.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Steve Hindrekson | otsene osalus | 03.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 217 101 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 173 785 € → 217 101 € | +7,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256642528
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 35129 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | |
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 107 222 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 107 222 € |
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 92 540 € |
| 2025 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist EMTAK 2025 | 17 339 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 88 970 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 50 532 € |
| 2024 | Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist EMTAK 2025 | 34 283 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 115 134 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 107 137 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 31 514 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 119 948 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 99 049 € |
| 2022 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 41 039 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 108 073 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 79 679 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 85 629 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 78 000 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 109 823 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2008 | 97 238 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 06.08.2007 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 217 101 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 217 101 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 217 101 € | 173 785 € | 253 785 € | 260 036 € | 187 752 € | 163 629 € | 207 061 € |
| Ärikasum | 24 322 € | 155 695 € | 51 331 € | 55 423 € | 83 197 € | 49 023 € | 32 282 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 750 € | 159 527 € | 52 040 € | 56 274 € | 82 616 € | 49 023 € | 37 382 € |
| Aruandeaasta kasum | 33 750 € | 159 527 € | 52 040 € | 56 274 € | 82 616 € | 49 023 € | 37 382 € |
| Tööjõukulud | 27 697 € | 25 642 € | 22 357 € | 19 160 € | 16 790 € | 18 331 € | 31 562 € |
| Põhivarade kulum | 38 747 € | 35 119 € | 32 644 € | 17 398 € | 15 171 € | 4505 € | 5617 € |
| Varad kokku | 1 307 600 € | 1 266 482 € | 1 105 712 € | 1 120 690 € | 1 073 739 € | 1 015 768 € | 971 360 € |
| sh käibevarad | 336 347 € | 305 149 € | 165 493 € | 169 867 € | 144 342 € | 108 066 € | 85 676 € |
| sh põhivarad | 971 253 € | 961 333 € | 940 219 € | 950 823 € | 929 397 € | 907 702 € | 885 684 € |
| sh raha | 226 828 € | 279 603 € | 146 227 € | 148 246 € | 100 941 € | 79 522 € | 65 899 € |
| Omakapital | 1 096 970 € | 1 063 221 € | 903 694 € | 851 654 € | 795 380 € | 712 764 € | 663 741 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6500 € | 6500 € | 6500 € | 6500 € | 6500 € | 6500 € | 6500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 055 442 € | 895 916 € | 843 876 € | 787 602 € | 704 986 € | 655 963 € | 618 581 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 410 € | 26 042 € | 24 799 € | 20 685 € | 30 008 € | 7252 € | 10 270 € |
| Pikaajalised kohustised | 177 220 € | 177 219 € | 177 219 € | 248 351 € | 248 351 € | 295 752 € | 297 349 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 63 069 € | 190 814 € | 83 975 € | 72 821 € | 98 368 € | 53 528 € | 37 899 € |
| Aruanne esitatud | 07.07.2026 | 03.06.2025 | 12.07.2024 | 17.09.2023 | 12.07.2022 | 29.03.2021 | 25.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,9 % | 84,0 % | 81,7 % | 76,0 % | 74,1 % | 70,2 % | 68,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,5 % | 91,8 % | 20,5 % | 21,6 % | 44,0 % | 30,0 % | 18,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.