Eemann Group OÜ
- Registrikood11268237
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 20253 288 668 €
- KMKR numberEE101066710
Üldandmed
- Ärinimi
- Eemann Group OÜ
- Registrikood
- 11268237
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.06.2006
- KMKR number
- EE101066710
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Laki tn 5b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
78/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 |
| Müügitulu | 3 288 668 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 3 086 442 € → 3 288 668 € | +2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256604724
- Veebileht ipscstore.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 3 288 668 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 3 288 668 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 3 086 442 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 2 965 147 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 2 847 185 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 62 002 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 3 173 086 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 277 181 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 2 174 008 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 196 818 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 1 480 825 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 279 207 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 20 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 288 668 € | 3 086 442 € | 2 965 147 € | 2 909 187 € | 3 450 267 € | 2 370 826 € | 1 760 032 € |
| Ärikasum enne makse | 67 723 € | 50 890 € | 176 231 € | 13 988 € | 83 826 € | 71 780 € | 141 834 € |
| Aruandeaasta kasum | 67 723 € | 50 890 € | 176 231 € | 13 988 € | 83 826 € | 71 780 € | 141 834 € |
| Tööjõukulud | 418 885 € | 310 742 € | 252 370 € | 231 402 € | 261 708 € | 243 131 € | 257 454 € |
| Varad kokku | 977 493 € | 992 790 € | 797 861 € | 757 397 € | 799 094 € | 787 446 € | 799 988 € |
| sh käibevarad | 945 116 € | 959 121 € | 770 390 € | 735 127 € | 782 762 € | 771 212 € | 776 549 € |
| sh raha | 76 660 € | 63 803 € | 35 177 € | 27 944 € | 83 716 € | 88 181 € | 62 749 € |
| Omakapital | 693 606 € | 625 883 € | 584 993 € | 408 762 € | 394 774 € | 310 948 € | 239 168 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 252 316 € | 313 836 € | 158 797 € | 293 564 € | 192 749 € | 439 279 € | 512 370 € |
| Pikaajalised kohustised | 31 571 € | 53 071 € | 54 071 € | 55 071 € | 211 571 € | 37 219 € | 48 450 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 10 | 9 | 10 | 14 | 20 | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,0 % | 63,0 % | 73,3 % | 54,0 % | 49,4 % | 39,5 % | 29,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 1,6 % | 5,9 % | 0,5 % | 2,4 % | 3,0 % | 8,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.