Registrikaart · Äriregistri kanne 11269588
Sea Engineering Agency OÜ
- Registrikood11269588
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202527 324 €
- KMKR numberEE102062810
- Sellel aadressil on registreeritud 76 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sea Engineering Agency OÜ
- Registrikood
- 11269588
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.06.2006
- KMKR number
- EE102062810
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 36
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 27 324 € | +8,9 | |
| Müügitulu muutus | 28 955 € → 27 324 € | -1,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256818888
- Veebilehtseaequipments.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4664 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 27 324 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 27 324 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 28 955 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 80 329 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 82 311 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 16 917 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 14 614 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 769 989 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 324 € | 28 955 € | 80 329 € | 82 311 € | 16 917 € | 14 614 € | 2 769 989 € |
| Ärikasum enne makse | 35 600 € | −15 446 € | 27 325 € | −6075 € | −35 775 € | 328 538 € | 463 265 € |
| Aruandeaasta kasum | 35 600 € | −15 446 € | 27 325 € | −6075 € | −35 775 € | 328 538 € | 463 265 € |
| Tööjõukulud | 20 154 € | 19 848 € | 17 982 € | 16 196 € | 8682 € | 14 594 € | 4953 € |
| Varad kokku | 1 162 878 € | 1 175 304 € | 1 187 645 € | 1 157 188 € | 1 177 884 € | 1 191 514 € | 1 321 417 € |
| sh käibevarad | 243 385 € | 252 689 € | 221 731 € | 414 400 € | 449 302 € | 470 882 € | 1 319 576 € |
| sh raha | 13 466 € | 12 489 € | 7757 € | 52 293 € | 539 € | 20 552 € | 15 045 € |
| Omakapital | 1 140 112 € | 1 104 512 € | 1 119 958 € | 1 092 633 € | 1 098 708 € | 1 134 483 € | 805 945 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 766 € | 70 792 € | 67 687 € | 64 555 € | 79 176 € | 57 031 € | 515 472 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,0 % | 94,0 % | 94,3 % | 94,4 % | 93,3 % | 95,2 % | 61,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 130,3 % | -53,3 % | 34,0 % | -7,4 % | -211,5 % | 2248,1 % | 16,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.