Registrikaart · Äriregistri kanne 11271386
Osaühing Saare Uluk
- Registrikood11271386
- Asutatud2006 (20 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025354 441 €
- KMKR numberEE101085047
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Saare Uluk
- Registrikood
- 11271386
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.07.2006
- KMKR number
- EE101085047
- Osa- või aktsiakapital
- 3834 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Vaivere küla, Sarapiku
- Aadress kehtib alates
- 24.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Osaühing Saaremaa Seakasvatused | 50 % · 1917 € | Ainuomand | 05.09.2023 |
| Einar Soe | 50 % · 1917 € | Ainuomand | 05.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Raul Maripuu | Juhatuse liige | 01.02.2011 |
| Einar Soe | Juhatuse liige | 01.02.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Einar Soe | otsene osalus | 05.09.2018 |
| Eliise Maripuu | kaudne osalus | 26.08.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 20 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 354 441 € | +19,1 | |
| Müügitulu muutus | 358 736 € → 354 441 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725093579
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10111 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine teenis ettevõte 2025. aastal 354 441 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2025 | 354 441 € |
| 2024 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2025 | 358 736 € |
| 2023 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 387 206 € |
| 2022 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 679 965 € |
| 2021 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 652 887 € |
| 2020 | Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 415 224 € |
| 2019 | Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 931 886 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 156 673 € ehk 44 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 197 768 € |
| Belgia | 107 167 € |
| Poola | 24 414 € |
| Saksamaa | 22 226 € |
| Hispaania | 2866 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 354 441 € | 358 736 € | 387 206 € | 679 965 € | 652 887 € | 415 224 € | 931 886 € |
| Ärikasum | −35 862 € | −164 486 € | 31 139 € | −5019 € | −15 380 € | −14 133 € | 430 812 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −61 762 € | −226 183 € | −28 117 € | −54 016 € | −70 408 € | −58 187 € | 398 323 € |
| Aruandeaasta kasum | −61 762 € | −226 183 € | −28 117 € | −54 016 € | −70 408 € | −58 187 € | 398 323 € |
| Tööjõukulud | 68 480 € | 66 596 € | 68 860 € | 61 513 € | 66 484 € | 77 473 € | 86 306 € |
| Põhivarade kulum | 56 623 € | 55 796 € | 57 501 € | 79 253 € | 81 904 € | 83 509 € | 82 299 € |
| Varad kokku | 1 045 297 € | 1 258 441 € | 1 505 589 € | 1 764 014 € | 1 861 942 € | 2 073 240 € | 1 936 742 € |
| sh käibevarad | 189 923 € | 290 454 € | 390 219 € | 589 618 € | 608 293 € | 775 237 € | 721 088 € |
| sh põhivarad | 855 374 € | 967 987 € | 1 115 370 € | 1 174 396 € | 1 253 649 € | 1 298 003 € | 1 215 654 € |
| sh raha | 16 385 € | 11 907 € | 11 984 € | 13 307 € | 12 986 € | 7401 € | 9887 € |
| Omakapital | 353 611 € | 415 374 € | 641 557 € | 669 674 € | 723 690 € | 794 098 € | 852 285 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 411 156 € | 637 340 € | 665 457 € | 719 473 € | 789 881 € | 848 068 € | 449 745 € |
| Lühiajalised kohustised | 653 037 € | 789 016 € | 643 166 € | 682 049 € | 602 571 € | 707 469 € | 826 793 € |
| Pikaajalised kohustised | 38 649 € | 54 051 € | 220 866 € | 412 291 € | 535 681 € | 571 673 € | 257 664 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 7 | 7 | 7 | 8 |
| Ärikasum enne kulumit | 20 761 € | −108 690 € | 88 640 € | 74 234 € | 66 524 € | 69 376 € | 513 111 € |
| Aruanne esitatud | 02.07.2026 | 26.06.2025 | 05.07.2024 | 18.08.2023 | 26.08.2022 | 14.07.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,8 % | 33,0 % | 42,6 % | 38,0 % | 38,9 % | 38,3 % | 44,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −17,4 % | −63,0 % | −7,3 % | −7,9 % | −10,8 % | −14,0 % | 42,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.